За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

ACME BH 05: відчуй комфорт спілкування без проводів!

img

У ритмі величезного мегаполісу і під час керування автомобілем Bluetooth-гарнітура стає необхідністю, обумовленою як правилами дорожнього руху, так і здоровим глуздом. І в цьому вам допоможе досить доступний аксесуар ACME BH 05.

 

Гарнітура являє собою моно-вухо досить приємної зовнішності, виготовленого з темного пластику. Дизайн пристрою лаконічний, позбавлений дизайнерських вишукувань, але максимально практичний. Носити аксесуар можна як на лівому, так і на правому вусі - гнучке кріплення оптимально підлаштовується під індивідуальні потреби користувача, залишаючись непомітним і вірним помічником у будь-якій ситуації. З конструктивних особливостей варто відзначити поворотний підставу кріплення, що дозволяють підлаштується під будь-яку вушну раковину. Важить BH 05 всього 12 р.

 

Основний керуючий елемент гарнітури - багатофункціональна кнопка, якої відбуваються практично всі дії: прийом виклику, повторний набір, з'єднання по Bluetooth V2.1 + EDR, активація режиму сполучення з телефоном на відстані до 10 м.

 ACME BH 05

Запас гучності тут достатній, а система шумозаглушення працює впевнено, без будь-яких збоїв, зрізаючи сторонні шуми і посилюючи голос співрозмовника. Причому гарнітура приймає сигнали відразу з двох Bluetooth-пристроїв завдяки технології Multipoint. У такому режимі бездротове «вухо» пропрацює до 4 годин від вбудованого акумулятора, що заряджається по USB. В очікуванні дзвінка девайс протримається близько 100 годин.

 

Висновок

Гарнітура ACME BH 05 легко забезпечить вам безперебійний зв'язок на всіх пристроях, обладнаних Bluetooth-антеною незалежно від встановленої операційної системи.

 

Крім того, радує і невисока вартість аксесуара, і його універсальне кріплення, яке підійде до будь-якого вуха.

26.07.2014 48
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!