Перевірте написання, чи введіть найближчий до вас
BRAIN-БЛОГ
Родовід LG L90 займає почесне місце у відомій лінійці L, яка з виходом кожного нового апарату доводить, що кращого співвідношення ціни / якості важко знайти. Як і попередники, L90 доступний також в Двухсімочний версії (D410), і на перший погляд є типовим «середнячком». Однак знаючи LG, варто все ж очікувати від оригінальних рішень. Пошуком яких ми і займемося.
Комплектація
Розповідати тут особливо нічого: зарядний пристрій, пара папірців з рекомендаціями щодо застосування L90, USB-кабель. Навіть простеньких дротяних навушників і тих не спромоглася покласти.
Дизайн, ергономіка
L90 незалежно від кількості «сімок» має два забарвлення: чорну і білу, яка і була надана нам компанією LG для тесту. Зовні смартфон простий і невигадливий. Той неповторний дизайн, яким раніше відрізнявся кожен девайс позначкою L-Style, канув у Лету. Сьогодні всі «корейці» придбали безликий заїжджений «фейс» із закругленими краями. І незрозуміло Samsung це, LG, або ще пара десятків телефоновот дрібнокаліберних виробників. LG правда спробувала зробити L90 індивідуальним за рахунок тонкого обідка, стилізованого під метал, але і він не сильно рятує положення. Хоча, будемо чесними, ободок надає жорсткості і кілька виділяє девайс на тлі конкурентів.
Тильна сторонателефона покрита приємним матовим напиленням, яке набагато практичніше глянцевого. Марким телефон не назвеш, але на тестованому апараті в місцях де кришка стикається з поверхнею вже видно потертості. Що буде далі - не важко здогадатися.
Зібраний L90 вельми якісно, проте неприємний осад залишає відсутність будь-якої зачіпки для зняття кришки. У лівому задньому кутку навіть видніється кілька глибоких подряпин - мабуть наші колеги намагалися таким чином підчепити задню кришку.
Конкретної цільової аудиторії в апарата не спостерігається: він однаково гарний як для леді, так і для джентльменів. Якоюсь мірою цьому сприяє вага - 124 г, в якійсь мірі - тонкі рамки екрану, які дозволили вмістити у відносно невеликі габарити (66,02 х131, 55x9, 65 мм) повноцінний 4,7'' екран.
Керуючі елементи
Розташування елементів управління в апараті - стандартне. Зліва - кнопка регулювання гучності, праворуч - кнопка блокування / включення. Внизу - мікрофон і microUSB-порт, зверху - аудіороз'єм, ІЧ-порт для керування технікою (DVD, телевізор, Blu-Ray-плеєр).
Передня панель покрита захисним шаром, дуже схожим на скло, але його походження LG втаює. Достеменно відомо одне - олеофобним покриття тут немає, оскільки екран дуже мазкий і погано очищається. Над ним видніється датчик наближення, вічко фронтальної камери, решітка динаміка. Внизу - три клавіші управління: дві сенсорні («Назад» і «Меню») і одна механічна «Додому». І це, мабуть, єдина відмінність між нашою версією і DualSim. Адже в двосімний апараті клавіш чотири (Назад-Додому-Меню-Вибір SIM-карти) і всі вони сенсорні.
На зворотному боці L90 розташована основна 8 Мп камера, спалах, динамік. Під кришкою відкривається доступ до слоту для MicroSD-карт («гаряча» заміна без зняття акумулятора) і SIM-карті стандартного формату.
Дисплей
LG L90 оснащений ємнісний IPS-матрицею власного виробництва, що підтримує до 8 жестів мультитач. Дозвіл 4,7'' екрану складає 960х540 пікселів, а щільність пікселів - 235 ppi. Невисока qHD-дозвіл сподобається не всім. Однак, незважаючи на це пікселі не сильно кидаються в очі, і сам екран в принципі непоганий. Пентайл помітний лише з відстані 20-30 см. А ось відсутність датчика освітленості видно неозброєним оком - максимальної яскравості з великими труднощами вистачає для читання під прямими променями сонця, але навіть мінімальний рівень не стомлює очі при роботі в повній темряві.
З кутами огляду повний порядок - вони максимальні. При повороті смартфон втрачає лише трохи яскравості, залишаючи і перенесення кольорів, і контрастність на належному рівні.
Інтерфейс
Безсумнівною перевагою L90 є найсучасніша ОС Android KitKat 4.4.2, правда з фірмовою оболонкою Optimus. Вона значно доповнює і видозмінює операционку: промальовування іконок, розташування елементів, набір додаткових програм тут дуже і дуже знайомий за попередніми моделями виробника.
Основною «фішкою» ж стала можливість блокування / розблокування подвійним постукуванням (KnockOn) по дисплею. LG вирішила додати це рішення в усі свої апарати, більше того вдосконалили цю тему додавши в смартфон функцію KnockCode. Суть її полягає в тому, що в налаштуваннях телефону користувач може задати власну комбінацію «постукувань» для блокування / розблокування, включають від 2 до 8 тапов.
Ви спокійно можете давати свій телефон комусь, наприклад, зателефонувати або перевірити пошту, не турбуючись за свою особисту інформацію встановивши гостьовий режим. Цікаво виглядає і програма QuickRemote, що перетворює смартфон в багатоцільовий пульт ДУ.
У девайса за аналогією з флагманськими моделями збереглася і можливість управління жестами, встановлення положення клавіатури для управління однією рукою, спеціальні можливості для незрячих та слабочуючих користувачів, а також режим QSlide, що дозволяє запускати ряд додатків одночасно. Причому розмір і прозорість вікна - регулюються.
Відмінне додаток LG Backup для резервного копіювання даних. Актуальна і функція Plug & Pop, що дає можливість запустити відтворення фільму відразу після включення навушників. Ну, і звичайно ж наш улюблений режим QuickMemo для швидких заміток поверх запущених додатків.
Продуктивність, пам'ять
Під капотом L90 знаходиться Qualcomm Snapdragon 400, в основі якого - 4 ядра Cortex-A7 х1, 2 ГГц. RAM-1 ГБ, що є необхідним мінімумом для повсякденної роботи сучасного смартфона. Із заявлених 8 ГБ флеш-пам'яті вільно тільки 3,27 ГБ, розгортаються microSDHC-картами ємністю до 32 ГБ.
Допомогти процесору, покликаний і прискорювач Adreno 305. Його не можна зарахувати до зайве продуктивним, але на 3D-іграшки і відео його вистачає. Тайтли попроще (DeadTrigger, AngryBirds, Minion) взагалі не мають жодних проблем з запуском, а ігри поскладніше (RealRacing 3, ModernCombat 4) запускаються трохи довше і працюють на середніх налаштуваннях. Якщо вже ми згадали відео, то згадаємо, що телефон працює з відеокодеками MPEG4, H.263, VP 8/9, H.264, DivX, XviD, VC1, THEORA, M-JPEG, WMV.
У синтетичних тестах L90 веде себе відповідно: за результатами AnTuTu він заробив 16 882 балів, трохи не дотягнувши до Samsung Galaxy S3. Результати Quadrant Standart взагалі здивували: 8930 очок, що більше ніж у HTC One X. Загалом, за швидкістю роботи наш герой не поступається торішнім флагманам, його досить для швидкої роботи інтерфейсу і завантаження додатків.
Камера
Основна камера телефону наділена 8 Мп модулем, автофокусом і видошукачем за аналогією з LG G2. У налаштуваннях задається значення ISO, визначається тип фокусування, активується зйомка голосом, вибирається один з 5-ти режимів, налаштовується баланс білого і пр. Якість фото (макс. дозвіл 3264х2448 точок) можна охарактеризувати як середнє: мало різкості, страждає передача кольору і контрастність. Основний модуль знімає Full HD-відео 24 @ fps, зберігаючи ролики у форматі MP4.
Звук
Смартфон не позиціонується як звуковий девайс, але він наспріятно здивував звучанням. Через динаміки композиції звучать непогано, сиплуватий і хрипів тут немає. Втім, як і в навушниках, і при розмовах - голос співрозмовника передається чітко, без спотворень.
У телефоні є диктофон, FM-радіо з можливістю запису передач з ефіру і штатний аудіоплеєр з настройками ефектів і підтримкою AAC, MP3, AAC +, AC3, eAAC +, EVRC, WMA, QCELP, WAV, Vorbis, AMR і FLAC.
Комунікації
Комунікаційні можливості L90 реалізовані без особливих надмірностей: мережі 2G (GSM) і 3G (WCDMA), до 21 Мбіт / с (HSPA +), Wi-Fi 802 11b/g/n, DLNA, GPS, ІЧ-порт і Bluetooth. Ні NFC, ні підтримки технології OTG в апараті не передбачено.USB-порт використовується длясінхронізаціі з ПК і зарядки.
Навігаційний модуль на тесті працював безвідмовно, а от Wi-Fi розчарував. З'єднання в сусідній кімнаті повзла як черепаха Тортилла, та й додатки з PlayMarket НЕ закачувалися! І лише при переміщенні до роутера на відстані менше півметра вдалося закачати необхідні бенчмарки для тестування.
Автономність
Під задньою кришкою L90 ховається акумулятор ємністю 2540 мАг, що продемонстрував непогану автономність. При перегляді HD-роликів телефон легко подолав 6-годинний рубіж, а в режимі гри - протримався близько 5 годин. Що загалом-то не дивно, qHD-екран споживає значно менше того ж HD Ready або Full HD. А ось бенчмарк AntutuTeste r, на жаль, не запустився, як ми не старалися.
Висновки
Серед що не дуже приємних моментів у LG L90 варто виділити низький дозвіл екрану, відсутність олеофобним покриття і датчика освітленості, пересічний дизайн і непрактична задня кришка в білому виконанні, плюс повільний Wi-Fi.
Але серед стрункого ряду «середнячків» з цікавою ціною у смартфона є всі шанси викликати підвищену зацікавленість користувачів. По-перше - це сама «солодка» версія Android KitKat, по-друге - оригінальна функція KnockCode. Ну, і по-третє - продуктивність, мало поступається торішнім флагманам і на пару очок нижче тільки що вийшли новинок. А вирішувати як завжди вам.
Пам'ятайте, Брейн бажає вам приємних покупок!
Ласкаво просимо
Ласкаво просимо
Дякуємо
за реєстрацію!
Вам нараховано
грн BrainUp
на бонусний рахунок
Угода
Помилка