За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Тест LG L Fino (D295): Гарне антикризове рішення

img

LG L Fino належить до тієї ж бюджетної лінійці виробника, що і L Bello. Він більш простий, але з помітними змінами в дисплеї і продуктивності, та й цінник приємнішою. Крім симпатичного імені, в перекладі з іспанської означає «добре», новинка індивідуальна і має всі шанси стати популярною.

Дизайн, інтерфейси

L Fino позиціонується як доступне рішення для новачків у світі Android, для підлітків, молоді, можливо школярів, тому практичність тут на першому місці. Можна скільки завгодно лаяти однотипність смартфона, схожість з побратимами по лінійці, але не визнати його зручність можна. Задня кришка виконана з дивно немаркого матеріалу - матового пластика з ледь помітним малюнком з крихітних квадратиків. Він не ковзає, не мажеться, не збирає відбитки, одним словом хороший. Передня частина менш захищена: олеофобним покриття не спостерігається.

LG L Fino (D295)

Розміри пристрою в порівнянні з тим же LG G3 Stylus здаються крихітними: 127,5х67,9х11,9 мм. Але товщина, як ви помітили, і вага немаленькі - 149 м Дивно, але ця «вгодованість» дозволили смартфону дуже добре лягати в долоню, забезпечуючи надійний хват. Знаєте, L Fino, мабуть, один з найбільш універсальних смартфонів з тач-скрін, в тому числі і для лівшів, на ринку. Їм зручно управляти як дівчатам, так і чоловікам. Смартфон відмінно зібраний, не хрумтить, не люфтить. Ергономіка тягне на «відмінно».

LG L Fino (D295)

Традиційно для LG, бічні торці телефону порожні. Праворуч над екраном - фронтальна камера, датчики, розмовний динамік. На верхньому торці - аудіороз'єм і мікрофон, на нижньому - microUSB і розмовний мікрофон. На задній кришці - блок управління, що з клавіші включення / виключення (посередині) і кнопок гучності (зверху і внизу). Одного разу придумавши оригінальну концепцію, розробник став використовувати її у всіх смартфонах.

Зверху над блоком - основна камера і спалах, під кришкою - роз'єм microSD, а витягши акумулятор можна виявити два слоти microSIM.

У вітчизняних магазинах L Fino з'явиться в білому і чорному, на інших ринках обіцяють ще червоний, зелений і золотий варіант.

тест дисплея LG L Fino (D295)

Дисплей

4,5'' IPS-дисплей відрізняє гарна передача кольору. «Картинка» спокійна, без різких перепадів кольору, і в той же час не по-корейськи натуральна. Кути огляду майже максимальні, так що, незважаючи на відсутність антиблікового шару, телефон зберігає читабельність на сонці.

Причепитися можна хіба що до відсутності датчика яскравості і низькому вирішенню (800х480 пікс). Щільність пікселів відповідна (240 ppi), так що окремі «квадратики» проглядаються. Подовгу читати або серфити на такому дисплеї некомфортно, очі починають втомлюватися. Але з іншого боку, висока чутливість та підтримка 10 жестів мультитач тільки радують.

Звук

Звучання біля телефону - на «трієчку». Гучність хороша, виклик точно не пропустите. Але при програванні аудіо, L Fino не вистачає деталізації, звучання якесь плоске, невиразне.

З відтворенням аудіо/відео файлів у гаджета проблем не виникає.

Інтерфейс і ПО

Інтелектуальна частина представлена ​​версією ОС Android v4.4 c фірмовою оболонкою LG. У цьому плані всі останні гаджети виробника однакові. Більш докладно про можливості «операційки» читайте в наших тестах LG L90 (D405) і LG G3 (D855).

Тест LG L Fino (D295): інтерфейс Тест LG L Fino (D295): інтерфейс Тест LG L Fino (D295): інтерфейс Тест LG L Fino (D295): інтерфейс

Тест LG L Fino (D295): інтерфейс

Тест LG L Fino (D295): інтерфейс

Тест LG L Fino (D295): інтерфейс

Тест LG L Fino (D295): інтерфейс

Продуктивність

L Fino побудований на базі 4-ядерного Qualcomm Snapdragon 200 (1,2 ГГц) з графікою Adreno 305, 1 ГБ «оперативки» і 4 ГБ флеша, з яких у вільному доступі 1,18 ГБ. Передбачена можливість установки microSD-карти до 32 ГБ.

Платформа слабенька, з «важкими» іграшками будуть проблеми, хоча в реальному житті апарат дорікнути нема в чому. Тестування показує гарні результати для швидкої роботи інтерфейсу, плавної прокрутки додатків і гідної продуктивності при відкритті декількох завдань. При максимальному навантаженні телефон місцями гріється, але не критично. Одним словом «Хорошист».

Тест LG L Fino (D295): Продуктивність Тест LG L Fino (D295): Продуктивність Тест LG L Fino (D295): Продуктивність Тест LG L Fino (D295): Продуктивність

Тест LG L Fino (D295): Продуктивність Тест LG L Fino (D295): Продуктивність

Камера

Як у будь-якого поважаючого себе смартфона, у L Fino дві камери. Основна (8 Мп) доповнена спалахом, автофокусом і мінімальним набором налаштувань. Якість фото - середнє. При хорошому освітленні кадри добре деталізовані, з насиченими кольорами. З настанням темряви якість падає, з'являються шуми, які можна списати на клас гаджета. Відео же телефон пише з роздільною здатністю 800х480 пікселів.

Фронтальна VGA-камера годиться лише для селфі і спілкування по Skype. Нічим особливим вона себе не проявила, крім можливості зйомки жестом. Стискаєш кулак перед об'єктивом, і автоматично спрацьовує таймер на 3 с., після чого робиться знімок.

Тест LG L Fino (D295): Інтерфейс камери Тест LG L Fino (D295): Інтерфейс камери Тест LG L Fino (D295): Інтерфейс камери

Тест LG L Fino (D295): камера

Тест LG L Fino (D295): камера

Тест LG L Fino (D295): камера

Тест LG L Fino (D295): камера Тест LG L Fino (D295): камера

Комунікації

Апарат працює з Wi-Fi, Bluetooth і A-GPS. Підтримки LTE йому не дісталося, зате є дві SIM-карти формату micro. Радіомодуль один, так що розмовляти одночасно по двох лініях не вийде. Зате в налаштуваннях можна задати режим передачі даних, коли одна «сімка» працюватиме по 3G, а другий дістануться більш повільні 2G-мережі.

Тест LG L Fino (D295): Wi-Fi Тест LG L Fino (D295): Wi-Fi Тест LG L Fino (D295): GPS Тест LG L Fino (D295): GPS

Автономність

В апараті встановлена ​​батарея 1900 мАг. Не сама ємна, але в поєднанні з низьким дозволом екрану і не самою потужною платформою, її вистачає на 2-3 дні. В активному режимі смартфон LG доживе до вечора, перегляд HD-відео триватиме 4 год. 20 хв. Продовжити життя апарата можна за допомогою режиму енергозбереження, який відключає передачу даних, бездротові модулі, зменшує яскравість, вібрацію при торканні та ін.

Тест LG L Fino (D295): Автономність Тест LG L Fino (D295): Автономність

Висновки

LG L Fino - це недорогий, симпатичний апарат, виконаний з якісних матеріалів. Продуктивність, дозвіл екрана і камера нічим особливим не виділяються, це компенсується доступним цінником, актуальною версією платформи Android 4.4 на борту і вельми просунутим управлінням смартфона.

25.02.2015 107
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!