Перевірте написання, чи введіть найближчий до вас
BRAIN-БЛОГ
Після виходу важкої артилерії - 5,5 '' флагмана LG G3 - «корейці» традиційно представили його більш полегшену версію. Щоправда цього разу замість звичної приставки «міні» молодший брат чомусь отримав назву G3s, в іншому ж тенденція збереглася: урізані габарити, більш скромні можливості і ціна.
Дизайн
Зовні G3 і G3s дуже сильно схожі, буквально до того, що з близької відстані їх можна запросто переплутати. Невеликі відмінності криються в матеріалах і варіантах оформлення. Корпус G3s все так само покритий пластиком «під метал» і окантований по периметру найтоншої рамкою, але до практичності G3 йому далеко. Матеріал на дотик більш дешевий, немає тієї тактильної преміальності як в «старшого брата», та й кришка досить мазка, а при активній експлуатації вона ще буде і дряпатися. Кольорове оформлення теж не різноманітно - доступний лише білий і чорний варіанти, але найсуттєвіша різниця між девайсами - габарити. Розміри «молодшенького» складають 69,6х137,75х10,3 мм, вага - 134 г, що передбачає комфортне використання однією рукою.
Керуючі елементи
На тлі останніх новинок від LG цей апарат виглядає не цікаво, що називається, не чіпляє. Навіть чудо-блок управління на «заднику» не викликає колишнього захвату. Користувачі, які ніколи раніше їм не користувалися, візьмуться шукати клавіші управління на стандартному місці, більш обізнані шанувальники бренду - звично розблокують / збавити гучність / запустять камеру з RearKey. Але вже після кількох днів експлуатації всі відзначать самостійне включення телефону, коли він лежить впритул до чого-небудь. Що вельми чревато, так як невідомо що «смартфон» вирішить запустити, адже це може бути і плеєр, і інтернет і навіть дзвінок кому-небудь.
Розташування комунікаційних отворів майже повністю копіює G3. Над екраном розташовані, датчики, фронтальна камера, динамік. А ось сенсорні клавіші винесені в сам інтерфейс. На верхньому торці - ІК-датчик і мікрофон, внизу - стандартний аудіороз'єм, microUSB і ще один мікрофон. Зайшовши з тилу зустрічаємо основну камеру, над блоком RearKey, зі спалахом з одного світлодіода (в LG3 їх було два), лазерним автофокусом і динаміком. До речі, звучання девайса приємно дивує. Саунд на максимальній гучності трохи різкуватий, але звучання вельми чистеньке, без хрипотцой.
Під кришкою відмінностей побільше і найсуттєвіше з них - відсутність бездротової зарядки і NFC. Залишили лише дві карти microSIM і слот microSD.
Дисплей
5 '' екран моделі став менше порівняно зі старшим «братиком», з менш конкурентоспроможним дозволом - 1280х720 пікс. (у G3 - Full HD) і щільністю 294 ppi. Проте розробнику вдалося зберегти відмінні показники передачі кольору і контрастності. Кути огляду IPS-матриці близькі до максимальних, чіткість картинки зберігається навіть на яскравому сонці. Рівень підсвічування доведеться регулювати вручну - на датчику освітленості заощадили. До того ж екран частенько доведеться протирати ганчірочкою, так як олеофобним покриття у нього немає.
Програмне оснащення
Цей пункт вийшов самим коротким - програмне оснащення смартфона аналогічно «начинці» G3 і немає необхідності описувати його знову. Наведемо лише найбільш помітні відмінності: платформа Android v4.4.2 з фірмовим лончер, розблокуванням подвійним тапом і блокуванням KnockCode. Немає тут і додатків SmartTips LG Health, лише набір найнеобхіднішого софту. У нижній частині екрана з'явилася окрема кнопка для вибору «сімок», а в інтерфейсі - окремі настройки розташування кнопок, їх кольору і ступеня прозорості.
Продуктивність
В G3s використовується не настільки потужна платформа на основі Snapdragon 400 4x 1,2 ГГц, укупі з прискорювачем Adreno 305. Під оперативні дані відведено 1 ГБ, з яких всього 300 МБ залишаються вільними. До слова, RAM-пам'ять в смартфоні не найшвидша, що підтверджують результати бенчмарків. Вбудованої пам'яті обіцяно 8 ГБ, а на ділі юзер отримує не більше 4 ГБ для закачування. Втім, це питання вирішується придбанням карти пам'яті.
Загальна продуктивність смартфона середня. У тестах зустрічаються як більш слабкі моделі, так і, природно, більш сильні. В середньому можна розраховувати на плавну прокрутку Full HD відео, стерпну графіку в іграх, але не на максимумі.
Комунікації
Гаджет оснащений модулем Wi-Fi, Bluetooth v4.0, GPS. Приємно, що для виходу в Мережу можна використовувати одну з «сімок» (3G). Відзначимо, що жодних проблем з бездротовим з'єднанням і визначенням супутників за час тестування не виникло, а з особистих відчуттів, G3s навіть набагато швидше качає додатки з PlayStore ніж G3.
Камера
Налаштування 8 Мп камери G3s аналогічні фотомодуль старшого «брата». Основний сенсор представлений матрицею Exmor R від Sony (1 / 4.0 ") з лазерним автофокусом і спалахом (3264 x 2448 пікс), запис відео ведеться в Full HD. Якість фотографій прийнятне, з гарною передачею кольору, насиченістю і деталізацією. Фронтальний модуль (1.3 Мп) заточений під Skype і СЕЛФІ.
Автономність
З автономністю у девайса повний порядок. Ємності батареї (2540 мАч) спочатку може здатися недостатньо, але не надто ненажерливий процесор і HD-екран дозволяють розраховувати на 2 доби повноцінної роботи, а в деяких випадках і більше. При максимальному навантаженні його вистачить на 6 год. 15 хв., Що в загальному то теж не погано.
Висновок
Як бачите, G3s має привабливий дизайн, хоч і копирующий більш ранні твори LG, непоганий екран, свіжу версію Android з цікавою оболонкою, підтримку двох SIM-карт. Загалом, перед нами відмінне мобільний пристрій для повсякденного спілкування, в усіх його іпостасях, і розваги.
Звичайно ж той факт, що виробник заощадив на олеофобним покритті екрана і датчику освітленості трохи пригнічує. Але можливо це теж було зроблено заради адекватного цінника. Вирішувати вам.
Ласкаво просимо
Ласкаво просимо
Дякуємо
за реєстрацію!
Вам нараховано
грн BrainUp
на бонусний рахунок
Угода
Помилка