За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

SAMSUNG UE-19ES4000 (UE19ES4000WXUA): багатофункціональний компактний LED-телевізор

img

Телебачення розвивається семимильними кроками, охоплюючи населення всієї земної кулі, і результатом такого стрімкого розвитку технологій стала поява нового багатофункціонального LED-телевізора SAMSUNG UE-19ES4000 (UE19ES4000WXUA) з неперевершеною якістю зображення.

Компанія-виробник ретельно підійшла до технічного оснащення даного телевізора, використовуючи всі останні досягнення в області мікроелектроніки. Ідеальна картинка виводиться на екран за допомогою технології Wide Color Enhancer Plus, яка дозволяє розкрити всі деталі і фарби, відобразивши всі кольори саме такими, якими їх задумав сам творець.

SAMSUNG UE-19ES4000 (UE19ES4000WXUA)

Універсальність пристрою як мультимедіа центру забезпечується безліччю інтерфейсних роз'ємів: HDMI, USB, DVI і D-sub, а також технологією ConnectShare Movie, яка дає можливість відтворювати аудіо, відео та фото з зовнішніх USB-накопичувачів і портативних жорстких дисків.

Володіючи 19-дюймовим дисплеєм зі світлодіодним підсвічуванням (LED), телевизор SAMSUNG UE-19ES4000 (UE19ES4000WXUA) підтримує дозвіл 1366x768 з цифровим фільтром шумів, що значно покращує якість аналогового ефірного телебачення. Звук біля телевізора, незважаючи на компактні розміри, досить гідний, завдяки двом динамікам по 3 Вт з технологією SRS TheaterSound. Дана модель до того ж ще й економічна, оскільки в режимі очікування споживана потужність не перевищує 0,3 Вт, а в режимі роботи - 21,4 Вт   

У підсумку компанія Samsung в черговий раз випустила на ринок конкурентне рішення за доступною ціною з чудовими мультимедіа можливостями. Купивши дану модель телевізора вам не потрібно робити ніяких зайвих рухів тіла, оскільки він простий і зрозумілий в налаштуванні. Найкраще влаштуйтеся зручніше у вітальні, кухні або на дачі і насолоджуйтеся приголомшливою якістю зображення нового телевізора SAMSUNG UE-19ES4000 (UE19ES4000WXUA).

20.03.2013 83
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!