За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд ZOTAC GeForce GTX780 Ti 3072Mb AMP!: Високопродуктивна графіка з заводським розгоном і фірмовим кольором

img

Якщо ви любите грати в самі просунуті відеоігри на максимумі, тога вам не обійтися без відеокарти з високою продуктивністю. Такий як GeForce GTX780 Ti 3072Mb AMP! від ZOTAC.

 

Серед її відмінних рис наявність заводського розгону і використання високоефективної фірмової системи охолодження. Як і будь-яка карта з nVidia GeForce GTX 780 Ti, дана модель просто не може бути недорогий. Частота чіпа складає 1006 МГц (до 1072 МГц в Boost-режимі), тобто карта поставляється з заводським розгоном, який надає не занадто велике, але все ж позитивний вплив на продуктивність.

ZOTAC GeForce GTX780 Ti 3072Mb AMP!

Наявність 3072 МБ відеопам'яті GDDR5 дозволяє графіку працювати з значними обсягами даних. Частота пам'яті становить 7200 МГц (заводський розгін є), а показник розрядності шини даних складає значні 384 біт.

Виробник вирішив відійти від референсного дизайну і задіяв систему охолодження власної конструкції. Це досить масивна конструкція з трьома вентиляторами, ефективна і не дуже гучна. Втім, при максимальних навантаженнях рівень шуму значно зростає. Зате температура залишається в розумних межах. Досвідчені користувачі можуть спробувати вирішити цю проблему, регулюючи швидкість обертання «вертушок» вручну.

ZOTAC GeForce GTX780 Ti 3072Mb AMP!

Будучи виключно потужним рішенням, розглянута нами відеокарта дуже вимоглива до іншим компонентам комп'ютера. Так, оскільки довжина її становить значні 277 мм, можуть виникнути проблеми з маленьким корпусом. При цьому необхідно, щоб потужність блоку живлення була не нижче 700 Вт Втім, подібні вимоги досить стандартні для відеокарт подібного рівня.

Набір роз'ємів у цієї відеокарти типовий для моделей даного класу. Всього їх чотири: DVI-I, DisplayPort, DVI-D, HDMI. Можна задіяти їх всі, підключивши відразу чотири монітори. Максимальна роздільна здатність в цьому випадку складе 2560x1600 пікселів.

ZOTAC GeForce GTX780 Ti 3072Mb AMP!

Комплектація у відеокарти стандартна: кабелі живлення, перехідник DVI - VGA. Більшості користувачів не знадобляться навіть ці доповнення.

Висновок:

Як і всі подібні рішення, ця карта від ZOTAC призначена лише для вузького кола користувачів, які не зважають на витрати, коли бажають зібрати ігрову систему з дійсно високою продуктивністю.

 

Це рішення позбавить вас на кілька років від будь-яких обмежень в області обробки графіки на своєму ПК.

26.05.2014 41
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!