За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд ZOTAC GeForce 210 1024Mb (ZT-20314-10B Bulk): низькопрофільна графіка для офісного ПК або HTPC

img

Такі відеокарти як GeForce 210 1024 Mb користуються сьогодні досить високою популярністю, навіть незважаючи на те, що продуктивність їх зовсім не висока. Адже далеко не всім користувачам потрібна потенціал для роботи з тривимірною графікою або ігор. Її доля повсякденне використання і перегляд Full HD відео.

Дана модель відноситься до типу низькопрофільних карт з традиційними графічними роз'ємами VGA, DVI, HDMI. При необхідності VGA можна від'єднати, після чого адаптер стає нижче і може бути встановлений в будь-якому корпусі.

Графічний процесор nVidia GeForce 210 охолоджується за допомогою невеликого алюмінієвого радіатора без кулера. Цього цілком достатньо, але подбайте про те, щоб корпус нормально продувався, тоді перегріви будуть виключені. Це не складе проблему, хіба що в дуже тісних низькопрофільних корпусах.

ZOTAC GeForce 210 1024Mb

Обсяг встановленої відеопам'яті GDDR3 становить 1024 МБ. А ось розрядність шини пам'яті зовсім невисока - 32 біта. Тобто перед нами аж ніяк не геймерське рішення. Втім, було б дивно, якби відеокарта з такими розмірами змогла б витягати тривимірні іграшки. Для її встановлення необхідно наявність роз'єму PCI-Ex 16 v2.0. А ось у потужному блоці живлення немає необхідності, вистачить і 300 Вт.

При цьому відсутність радіатора на системі охолодження означає відсутність будь-якого шуму при роботі.

Оскільки перед нами бюджетна модель, то і комплектація у неї відповідна. У картонній коробці, крім самої відеокарти, знаходиться лише драйвера.

 ZOTAC GeForce 210 1024Mb

Виробником надається гарантія на модель строком на два роки.

Висновок:

Недорога відеокарта серії GeForce 210 1024Mb від ZOTAC призначена для недорогих систем, що не потребують потужної графіці.

 

Це може бути офісний ПК або мультимедійний комп'ютер (HTPC). Головне достоїнство даної моделі полягає в повній відсутності шуму при роботі.

31.07.2014 83
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!