Перевірте написання, чи введіть найближчий до вас
BRAIN-БЛОГ
На тлі вічної боротьби за лідируючі позиції між «зеркалкамі» і «беззеркалкамі», компанія Nikon не забуває і про випуск ультразумов - універсальних пристроїв орієнтованих на фотографів-аматорів, як у випадку з модель Nikon Coolpix P520.
Останні покоління супер-зумов серії P поступово збільшували свої можливості в фокусній відстані. Так камера P510 викликала справжній фурор на ринку, ставши першим в історії пристроєм з 42-х кратним оптичним зумом. Однак її тріумф був недовгим, оскільки незабаром Canon анонсувала модель SX50 HS вже з 50-кратним зумом. І ось знову сюрприз з Японії для фотолюбителів: Nikon випустила на ринок модель Coolpix P520, але все з тим же 42-х кратним зумом. У чому ж її відмінності? А от у чому - новинка володіє вдосконаленим датчиком із заднім підсвічуванням і збільшеним дисплеєм з похило-поворотним механізмом.
Дизайн
Як і більшість сучасних ультразумов, модель P520 виконана в стилі стандартної «дзеркалки», яка добре лягає в руку, завдяки спеціальному виступу на лицьовій частині. Пристрій оснащений пентопрізменним видошукачем з широкою зоною обхвату і 3,2'' LCD-дисплеєм c поворотно-похилою конструкцією, що дозволяє зробити захоплюючий кадр практично під будь-яким кутом. Екран моделі з дозволом 921 тис. пікселів - великий і яскравий, до того ж покритий антибликовой плівкою.
Незважаючи на свій розмір (125,2 х101, 6х84, 1 мм) і вага (550 г з картою пам'яті і батареєю), P520 здається дуже крихким і легким, можливо даний ефект досягається завдяки повністю пластиковому корпусу. До речі, у продажу доступні чорний, сірий і червоний варіант забарвлення з глянцевою поверхнею. Всі три варіанти сильно схильні до подряпин і невеликим потертостям, але якість збірки в цілому високе, тому при спробах скручування корпус не скрипить.
Ергономіка
В управлінні і ергономіці P510 є одним з найбільш зручних пристроїв свого класу. Зверху знаходиться GPS-модуль, підйомна спалах, парочка мікрофонів, кнопка живлення, селектор режимів зйомки, клавіша спуску, програмована клавіша і важіль управління. На нижній частині корпусу є лише роз'єм для установки штатива, а також відсік для акумулятора і карти пам'яті.
Об'єктив і підсвічування автофокусу розташовані на лицьовій поверхні, цікаво, що клавіші перемикання між видошукачем і дисплеєм на корпусі P520 немає - перемикання в камері відбувається автоматично при повороті екрану. Над самим дисплеєм сховалися кнопки відеозапису і режимів, а на правій частині камери - кнопки меню, видалення, перегляду і 4-хпозіціонний джойстик з кнопкою «Ок».
Ну і нарешті, зліва знаходиться основна відмінна риса ультразумов Nikon - бічний важіль управління трансфокатором, що дозволяє зменшити вібрації камери при зумуванні. Праворуч під гумовою заглушкою сховалися роз'єми HDMI і microUSB. Засмучує лише те, що Coolpix P520 не обладнано Wi-Fi-модулем і любителям бездротової передачі даних доведеться докупити спеціальний адаптер WU-1а.
Можливості
Однією з «фішок» Coolpix P520 є високочутлива CMOS-матриця з роздільною здатністю 18 Мп, оснащена заднім підсвічуванням і 42-хкратную оптичним зумом, який наблизить найвіддаленіші об'єкти. Для більшого розуміння можливостей фотоапарата, уявіть собі, що ви зможете розглянути макіяж у дівчини на відстані близько 1 км. Вражаюче? Тоді йдемо далі. Пристрій уміє знімати фото з максимальною роздільною здатністю 4896x3672 точок у форматі JPEG, а також писати Full HD-відео в форматі H.264/MPEG-4 AVC зі стереозвуком на швидкості до 60 кадрів / с.
Ще одна позитивна характеристика камери - GPS-модуль, який дозволяє створювати журнали з довгою 6/12/24 години і записувати координати знімків. Зверніть увагу на високу чутливість новинки - ISO в стандартному режимі виставляється в межах 80-1600 одиниць, в розширеному діапазоні цей показник можна виставити на 3200, при монохромному режимі - 12800 одиниць. Швидкість серійної зйомки в апараті також збільшена - до 7 кадрів в секунду, крім того стабілізація зображення в новинці працює безперервно, дозволяючи тим самим створювати унікальні кадри.
Що стосується режимів зйомки, то P520 володіє значним набором сюжетних режимів, включаючи HDR і зйомку 3D-фото, а також вміє знімати в автоматичному режимі.
Автономна робота
Nikon Coolpix P520 оснащений літій-іонним акумулятором EN-EL5, який здатний заряджатися від мережі, перебуваючи всередині камери. Але можливості його далекі від ідеалу - близько 200 кадрів на одному заряді, в той час як Coolpix P510 міг похвалитися 250 кадрами. Що могло послужити цьому причиною - не відомо, чи в будь-якому випадку оновлення не з приємних.
Комплектація
У комплект поставки P520 входить кришка об'єктива, зарядний пристрій, ремінець на шию, USB-кабель, A / V-кабель, диск з ПЗ ViewNX 2 і керівництво користувача.
Висновок
Nikon Coolpix P520 цілком виправдала очікування фотографів-аматорів, в ній немає нічого надприродного, але в той же час якість знімків на порядок вище ніж у конкурентів. 42-х кратний оптичний зум, велика світлосила в діапазоні f/3 - 5.9 і зручна ергономіка дозволять зберегти яскраві кадри і розкрити весь потенціал фотолюбителя, і хто знає можливо наступним придбанням вже стане професійна оптика
Ласкаво просимо
Ласкаво просимо
Дякуємо
за реєстрацію!
Вам нараховано
грн BrainUp
на рахунок
Угода
Помилка