Перевірте написання, чи введіть найближчий до вас
BRAIN-БЛОГ
В епоху гігантських мобільних пристроїв поява такого крихітного (за сучасними мірками) смартфона як LG E425Optimus L3 II виглядає як крок назад. Насправді ж цей девайс з лінійки L-Style стане прекрасним рішенням для користувачів, які байдужі до гігантоманії, так і кращим самовчителем по всіх премудростей ОС Android.
Комплект поставки:
Дизайн
Optimus L3 II виглядає дійсно ефектно: строгий прямокутний корпус з трохи закругленими краями, міцна задня панель стилізована під метал, і велика механічна кнопка з індикатором-підсвічуванням по всьому контуру. Клавіша підсвічується різними кольорами і за сумісництвом виконує роль індикатора пропущених подій, рівня заряду акумулятора і пр. Також з її допомогою можна швидко розблокувати екран. З боків від неї розташовані сенсорні клавіші «Назад» і «Меню», вони без підсвічування, але знайти їх у темряві не складно. Лицьова панель телефону покрита звичайним пластиком, що цілком очікувано - знамените скло Gorilla Glass нечасто зустрічається в недорогих девайсах.
Зібрано телефон досить якісно, зазори між панелями мінімальні, ні про які нерівностях не може бути й мови, та й у руці апарат лежить як влитий. У порівнянні з сучасними «лопатами» Optimus L3 II взагалі виглядає крихітним, а його розміри складають 102,6 x61x11, 9 мм при вазі 107 р.
Керуючі елементи
Над дисплеєм апарата розташований датчик наближення і проріз розмовного динаміка, що відповідає і за гучний зв'язок. Ззаду знаходиться об'єктив камери, а на верхньому торці - стандартний аудіороз'єм 3,5 мм і клавіша включення / блокування. Внизу розташований мікрофон і microUSB-порт, а на лівій боковині знаходиться «гойдалка» регулювання гучності. Слот для карт пам'яті традиційно для недорогих моделей знаходиться всередині корпусу, тому щоб дістатися до нього доведеться виймати батарею.
Дисплей
Optimus L3 II оснащений 3,2'' дисплеєм з роздільною здатністю 240х320 пікселів. Щільність пікселів екрану мінімальна, тому зернистість видно неозброєним поглядом, зате в телефоні використана IPS-матриця з широкими кутами огляду і гарною передачею кольору. Так що картинка однаково добре проглядається як у повній темряві, так і під прямими променями сонця. Однак автоматичного регулювання яскравості тут немає, доведеться виставляти її вручну.
Акумулятор
Автономність смартфона рекордами не блищить, але досить непогана за сучасними мірками: літій-іонний акумулятор ємністю 1540 мАг здатний протриматися до двох робочих днів у режимі дзвінків / SMS з включеним Wi-Fi. У режимі читання електронних книг телефон пропрацює 17 годин, в режимі програвання музики - близько 30 годин.
Операційна система
Смартфон працює під управлінням ОС Android 4.1.2 Jelly Bean з фірмовий оболонкою Optimus UI 3.0. Фірмовий лаунчер пропонує користувачеві власний дизайн налаштувань, інтерфейсу камери та програм, а також кілька тем з аніме-ефектами. У устройсвте встановлені два браузера: Chrome і стандартний, з однаковою швидкістю відображення сторінок, а от Flash їм не по зубах. Однак у Chrome більше додаткових налаштувань, серед яких синхронізація відкритих вкладок з іншими девайсами. На додаток до «штатним» набору виробник додав також безліч фірмових додатків, серед яких файл-менеджер з підтримкою Dropbox, переглядач документів Polaris Viewer, погодний віджет AccuWeather і магазин контенту LG SmartWorld.
Але найбільш цікавою особливістю даної «операційки» є утиліта Quick Memo, яка дозволяє малювати або писати прямо на екрані від руки, до того ж ви зможете закріпити свою «творчість» у вигляді нагадування на робочому столі, як замітку.
Апаратна платформа
Усередині Optimus L3 II трудиться достатньо спритний одноядерний процесор Qualcomm MSM7225A з тактовою частотою ядра 1 ГГц і графікою Adreno 200. Оперативної пам'яті в моделі 512 МБ, а флеш-пам'яті - 4 ГБ, з яких користувачеві доступно близько 1,75 ГБ. Об'єм вбудованої пам'яті можна розширити за допомогою карт пам'яті microSD (до 32 ГБ). Подібна продуктивність смартфона явно не розрахована на ігроманів, але її можливостей достатньо для інтернет-серфінгу, читання новин, мультимедійних розваг і двомірних ігор, що задовольнить більшість користувачів.
Комунікаційні можливості
Телефон підтримує сигнал в мережах зв'язку 2G і 3G (GSM / GPRS / EDGE 850/900/1800/1900/2100). Бездротові інтерфейси представлені Bluetooth 3.0, Wi-Fi, і навігацією GPS.
Камера
Єдина 3 Мп камера в Optimus L3 II не має ні спалаху, ні автофокуса. Вона знімає фото середньої якості лише при хорошому освітленні, наприклад, зйомка документів і текстів, які набагато простіше сфотографувати, ніж переписати. Монофонічні відеоролики записуються з максимальною роздільною здатністю 640х480 точок на швидкості до 30 к / с.
Мультимедіа
У смартфоні є штатні аудіо-відеоплеєр і FM-приймач. Інтерфейс першого досить простий, але звук в хороших навушниках цілком пристойний, хоча і примхливий, тому краще все ж таки встановити сторонній програвач з Play Market. Радіоприймач само впевнено ловить сигнал FM-станцій, але звучання у нього помітно гірше.
Висновок
Як бачите, LG E425 Optimus L3 II вийшов досить непоганим пристроєм, грамотно поєднуючи в собі хорошу автономність, необхідний функціонал і цікавий дизайн. Фірмова оболонка Optimus UI 3.0 несе в собі не тільки інший вид інтерфейсу, але і цілий ряд фірмових утиліт, що дозволяють використовувати даний телефон по максимуму.
Смартфон Optimus L3 II можна порекомендувати як школярам, так і студентам, а ось більш вимогливих користувачів напевно зацікавить смартфон Gigabyte GSmart Rio R1 , з великим IPS-екраном і 2-ядерним процесором.
Ласкаво просимо
Ласкаво просимо
Дякуємо
за реєстрацію!
Вам нараховано
грн BrainUp
на рахунок
Угода
Помилка