За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд LG 55LB650V: Smart-гігант на базі webOS

img

Цей рік у компанії LG ознаменувався не тільки появою нової серії телевізорів, але ще зовсім нової оболонки для Smart TV. Модель 55LB650V є одним з представників нового покоління, в якій реалізували всі нововведення інженерів компанії.

Дизайн біля телевізора скромний, але ж для гарного «телека» це не найголовніше, адже ми купуємо його щоб дивитися і слухати. А з цим у LB650V все в повному порядку.

Діагональ 55 "дозволила встановити матрицю з роздільною здатністю Full HD, так що від« картинки »просто неможливо відірвати очей. До того ж цей високотехнологічний монстр просто напханий інноваціями з обробки зображень та пр. В основі лежить графічний процесор Triple XD, який управляє процесами з налаштування глибини чорного кольору (Tru-Black control), відновленню колірних дефектів при передачі сигналу (Tru-Color Generator) і керує оптимізатором контрастності. 

Так що незабутні враження від об'ємного зображення вам гарантовані. Варто лише надіти 3D-окуляри і ви опинитеся в кадрі. Реальності об'ємному зображенню додає технологія управління глибиною 3D, так що тримайтеся.

LG 55LB650V

Якісне та реалістичне звучання забезпечують два динаміка по 10 Вт Перш ніж вирватися назовні звук проходить цифрову обробку (VirtualSurround Plus). До того ж технологія зменшення фонового шуму (ClearVoice II) допоможе чітко почути, що говорять на телеекрані, а «розумна» система SmartSound налаштує еквалайзер під певний контент.

LG 55LB650V - не просто телевізор, це Smart TV, що базується на абсолютно новій платформі webOS з доступом до Інтернету (Ethernet, Wi-Fi). Її інтерфейс став більш дружелюбний для користувача, так що з ним розбереться навіть дитина. Нова оболонка підтримує всі сервіси «розумного» TV, а користуватися ними стало набагато зручніше і швидше.

Бездротові технології дозволять вам з'єднати мобільний гаджет з «телеком» і транслювати контент на великий екран, ділитися враженнями в соцмережах, переглядати веб-сторінки і дзвонити за допомогою Skype. А активувавши опцію DualPlay і надівши спецочкі кожен гравець бачить лише своє ігрове поле, і не у кого немає шансів підглянути.

Комунікаційна складова представлена ​​інтерфейсами 3хUSB, 3хHDMI, аналоговими виходами. Наявність мультітюнера завершує приголомшливу загальну картину (DVB-S2, DVB-C, DVB-T2, CI +).

LG 55LB650V

Незважаючи на розмір екрану габарити «телека» невеликі - 1241х775x269 мм, а на стіні він і зовсім може зійти за картину, злившись з шпалерами або штукатуркою (55 мм). Тільки варто врахувати чималу вагу пристрою (22 кг), щоб не прогадати з надійністю кріплення.

Висновок

LG 55LB650V зібрав у себе всі кращі напрацювання сучасної індустрії електроніки.

Його можливості виходять за рамки звичних телевізорів, тому він, швидше за комп'ютер або мультимедіа центр, адже з новою оболонкою webOS кордонів для розваг більше не існує.

20.08.2014 1
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Схожі статті

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!