За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд LG 47LB680V: нове слово в 3D-телевізорах

img

Виразно, компанія LG в цьому році зробила прорив своїми 3D-телевізорами і визначила стандарти їх виробництва на наступні кілька років. І модель 47LB680V це наочно доводить.

Дизайн телевізора в стилі Screen Cinema гармонійно вписується в інтер'єр і не акцентує на собі увагу. Товщина LB680V не перевищує 6 см, що робить його майже не помітним.  

Телевізор обладнаний 47 "IPS-матрицею з роздільною здатністю Full HD і демонструє неймовірно деталізоване зображення. Використовуючи підсвітку локального типу (Direct LED), інженерам вдалося досягти неймовірно реалістичного відображення квітів і контрастності. А ряд інноваційних рішень дозволили істотно підвищити якість «картинки» і мінімізувати шуми (Tru Black Control, Picture Wizard, 24p Real Cinema, Tru Color).

«Телеком» підтримує пасивне 3D з можливість конвертації 2D. Для підвищення ефекту присутності користувачеві надана можливість настройки глибини 3D.

LG 47LB680V

Таку потужну візуалізацію сдополняет якісний звук (2x12 Вт). Цифрова обробка саунду (Dolby Digital, 3D Sound Zooming, Clear Voice) робить його кристально чистим.

Основною «фішкою» телевізорів модельного ряду 2014 роки є власна платформа WebOS з підтримкою Smart TV. Функціональність оболонки включає інтернет сервіси, ігрові портали, доступ до онлайн-кінотеатрам, з виходом в Інтернет по Wi-Fi і Ethernet.

Ви можете налаштувати свою домашню мережу і управляти телевізором з мобільних пристроїв, транслювати контент на великий екран.

«Телеком» оснащений мультітюнером з прийомом аналогового, цифрового та супутникового сигналу.

LG 47LB680V

Серед комунікаційних інтерфейсів значаться VGA, 3xUSB, 3xHDMI, SCART, композитний і компонентний аудіовходи.

Висновок

Модель 47LB680V від LG є відмінним вибором Телевізор як мультимедіа центру.

Особливістю даної серії є «повітряний» дизайн, високоякісна матриця і відмінна реалізація Smart TV на платформі WebOS.

26.09.2014 0
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Схожі статті

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!