За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд Intel Pentium G3420: початковий рівень з 2-ма ядрами і низьким рівнем нагріву

img

2-ядерні процесори Intel Pentium відносяться до рішень початкового рівня. Вони здатні забезпечити достатній рівень продуктивності для побудови офісної або домашньої системи, а їх обчислювальних можливостей вистачає навіть для запуску популярних ігор, як у випадку з процесором цієї серії Intel Pentium G3420.

Даний «камінь» побудований за 22-нм техпроцесу і має частоту 3,2 ГГц. Розмір кеш-пам'яті третього рівня становить 3 МБ. Для установки процесора використовується сокет s1150. Максимальна температура нагріву може досягати 72 градусів Цельсія.

процессор Intel Pentium G3420

Серед достоїнств даної моделі слід відзначити двоканальний контролер оперативної пам'яті DDR3-1333/1600 (максимальний об'єм - 32 ГБ) і наявність вбудованого графічного ядра Intel HD Graphics. Частота графіки в режимі Turbo Mode становить 1.15 ГГц (350 МГц в стандартному режимі), що в свою чергу дозволяє обійтися без дискретної відеокарти, істотно заощадивши на загальній вартості системи.

У кращих традиціях виробника процесор оснастили широким набором різних фірмових технологій, які сприяють розширенню його можливостей.

 процессор Intel Pentium G3420

У даному випадку мова йде про постачання типу BOX, тобто в комплекті з процесором ви отримаєте також досить ефективну систему охолодження і різну супровідну документацію.

Висновок

2-ядерний процесор Intel Pentium G3420 орієнтований на користувачів створюють систему середньої продуктивності, і призначений для роботи з офісними додатками, веб-серфінгу, спілкування в соціальних мережах і навіть запуску не занадто «наворочених» ігор, таких як «World of Tanks», до того ж за доступною вартості.

21.10.2013 45
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!