За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд INTEL Core i5 3350P (BX80637I53350P): процесор для універсальної системи

img

На сьогоднішній день процесори Intel представлені широким спектром моделей, від зовсім недорогих з низькою продуктивністю до справжніх «обчислювальних монстрів», вартість яких буває вище, ніж покупка деяких готових систем. Що ж до лінійки Core i5, то її можна оцінити як золоту середину. Ці моделі забезпечують відмінну продуктивність, придатну навіть для ігрового комп'ютера. Але при цьому їх ціна не зашкалює.

Core i5 3350P - це відмінний приклад такого рішення. Він відносно недорогий і є молодшим в сімействі. Проте його можливостей з головою вистачить для офісних програм, сучасних ігор, обробки відео, тривимірного моделювання і багато чого іншого.

4-ядерний чіп з архітектурою Ivy Bridge третього покоління із застосуванням 22-нанометрового техпроцесу встановлюється в роз'єм Socket 1155. Його робота відбувається на частоті 3.1 ГГц, але в Turbo Boost він вже функціонує на 3.3 ГГц. Кеш III рівня налічує 6 МБ, а потужність TDP - 69 Вт Максимальна робоча температура не перевищує 67 º.

Підтримується ОЗУ 32 ГБ DDR3-1333 / DDR3 1600 і робота в двоканальному режимі. Також є підтримка стандарту PCI Express 3.0.

INTEL Core i5 3350P (BX80637I53350P)

На вбудованій графіці зекономили. Це взагалі особливість всіх моделей, в індексі яких відсутня літера «P». Втім, це неважливо, адже таке рішення процесор безглуздо використовувати тільки з дискретною відеокартою. До того ж відсутність відеоприскорювача означає зниження собівартості.

Як і інші процесори від Intel, дана модель відрізняється підтримкою безлічі фірмових технологій: енергозберігаюча Enhanced SpeedStep Technology, що підвищує ефективність взаємодії ядер між собою TSX-NI. Що обіцяє значну продуктивність.

«Камінь» поставляється в традиційній упаковці блакитного кольору, в якій, крім самого процесора , є стандартна система охолодження. Вона досить ефективна і здатна задовольнити запити переважної більшості користувачів.

Висновок:

Процесор Core ™ i5 3350P - це універсальна модель, призначення якої побудова системи з вражаючою продуктивністю і широкими можливостями.

15.05.2014 66
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!