За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд INTEL Core i7-3960X (BX80619I73960X): екстремально-продуктивне рішення для ентузіастів

img

Процесори, що відносяться до серії Sandy Bridge-E, що встановлюються в роз'єми Socket 2011, випускаються для комп'ютерних ентузіастів, яким недостатньо звичайних стандартних рішень. Це дуже дорогі моделі, які просто не призначені для масового ринку, щось на кшталт спортивних автомобілів, які по кишені не кожному.

І дійсно, розглянутий нами «камінь» Core i7-3960X, вельми дорогий, і не розрахований на «простого смертного» користувача. Буква «X» у назві відразу ж вказує на приналежність до особливої ​​касти Extreme Edition (EE), переводити це зайве.

Загалом, перед нами 6-ядерний «монстр» з розблокованим множником, здатний забезпечити Надпродуктивність. Його частоту 3,3 ГГц можна збільшити в Turbo Boost до 3,9 ГГц. Адже ще доступний і розгін! Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня досягає 15 МБ. Показник TDP складає 130 Вт - дуже непогано для таких можливостей.

Цей процесор підтримує установку фантастичних 64 ГБ оперативки DDR3-1066/1333/1600, що працює в 4-х канальному режимі. Такі обсяги і показники просто позамежні. Є й підтримка PCI Express 3.0.

INTEL Core i7-3960X (BX80619I73960X)

А ось графічне ядро у Core i7-3960X відсутня. Воно й зрозуміло, важко уявити собі користувача, який, задіявши такі обчислювальні потужності, відмовиться від використання дискретного відеоадаптера (а ще краще відразу кількох).

Процесор поставляється в чорній упаковці, що говорить про його приналежність до категорії EE (зазвичай коробки блакитного кольору). Не йде в комплекті і система охолодження. Адже важко собі уявити ентузіаста, який буде використовувати штатну СО, замість навороченного суперкулера або рідинного охолодження.

Висновок:

Як і всі процесори категорії EE, Core i7-3960X здатний забезпечити фантастичну продуктивність, недоступну звичайним рішенням.

 

Такий «камінь» спочатку призначений для справжніх комп'ютерних ентузіастів, охочих побудувати дійсно унікальну систему з безмежними можливостями.

12.05.2014 40
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!