За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд INTEL Core ™ i5 4670K (BX80646I54670K) - реальне втілення новітніх технологій

img

Новітнє покоління 22-нанометрових процесорів, побудованих за архітектурою Haswell, розроблялося, перш за все, для різних портативних систем - ноутбуків, ультрабуків і т. п. В результаті дуже багато уваги було приділено енергоефективності без будь-яких компромісів з боку продуктивності.

Ці процесори в усьому перевершують своїх попередників в особі Ivy Bridge. У тому числі і по продуктивності інтегрованого графічного ядра. У даному випадку це Intel HD Graphics 4600, частота якого може досягати 1,2 ГГц. Звичайно ж, для серйозних ігор цього явно недостатньо, але цілком вистачить для виконання повсякденних завдань, будь то офісні додатки або серфінг по Мережі. До того ж інтегроване ядро ​​може працювати в парі з основним GPU дискретної відеокарти, що найпозитивнішим чином позначається на продуктивності всієї відеопідсистеми.

Процессор INTEL Core™ i5 4670K

4-ядерний процесор INTEL Core ™ i5 4670K (BX80646I54670K) працює на частоті 3,4 ГГц, яка може досягати 3,8 ГГц в режимі Turbo Boost. Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня становить 6 МБ. Для установки процесора потрібна роз'єм Socket 1150. Підтримується пам'ять DDR3-1600 до 32 ГБ. Тепловиділення при максимальній навантаженні не перевищує 84 Вт

Процесор поставляється з синій коробці з оновленим, але все одно впізнаваним дизайном - така упаковка традиційна для Intel, компанія використовує її вже багато років. У комплекті поставляється штатна система охолодження, можливостей якої цілком достатньо для користувачів, які не бажають займатися розгоном, а також супровідна документація, виконана у вигляді книжечки (зовнішній вигляд якої також пізнаваний) з наклейкою на задній сторінці. Процесор і СО запечатані в прозорі упаковки, що виключають можливість пошкодження.

Процессор INTEL Core™ i5 4670K

INTEL Core i5 4670K - Це процесор для користувачів, які віддають перевагу «золоту середину ». Будучи дуже продуктивним, цей процесор кілька поступається своїм старшим братам в особі Core i7 (які, відповідно, і коштують відчутно дорожче). На його основі можна побудувати систему, можливості якої задовольнять переважна більшість навіть дуже вимогливих користувачів. Також цей процесор цілком підійде і для побудови ігрової системи середнього рівня - він цілком зможе розкрити потенціал відеокарти з NVIDIA GeForce GTX 780. Залишаться задоволеними і всілякі ентузіасти, любителі екстремальних розгонів.

Втім, якщо ви вже є власником системи, побудованої на Core i5 попереднього покоління Ivy Bridge, то особливого сенсу оновлюватися немає, оскільки різниця в продуктивності (без розгону) не перевищуватиме 5-10%, що явно не виправдовує вкладених коштів.

23.08.2013 2
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!