За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд Intel Core 2 Duo E6300 (HH80557PH0362M): бестселер з сокетом LGA775

img

Індустрія чіпсетів мчить вперед з шаленою швидкістю, і вчорашні флагмани перетворюються на аутсайдерів вже завтра. Сьогодні, коли на ринку процесорів правлять бал моделі серії Intel Core, побудовані на архітектурах Haswell і Ivi Bridge, вже важко повірити в те, що раніше всі захоплювалися Core 2 Duo.

Однак навіть застарілі моделі цих процесорів не відразу зникають з продажу. Адже далеко не всім користувачам потрібна висока продуктивність за великі гроші. До того ж, процесор Core 2 Duo може бути придбаний для підняття продуктивності, наприклад, того ж ПК на основі Celeron.

1

2-ядерна модель E6300 побудована по техпроцесу 65 нм і працює на частоті 1860 МГц. Обсяг його кеш пам'яті 2 рівня становить 2х 1024 KB. Рівень тепловиділення не перевищує 65 Вт, а максимальний нагрів може досягати 61 градуси Цельсія.

У даному випадку мова йде про OEM-поставці. Тобто користувач набуває тільки сам процесор , без системи охолодження. Та й навіщо вона, адже якщо покупка здійснюється для заміни вже наявної моделі, то в комп'ютері вже напевно встановлена ​​власна СО.

Висновок

Незважаючи на те, що процесори Intel Core 2 Duo вже остаточно застаріли і зняті з виробництва, вони все ще можуть бути цікаві користувачам, що бажають трохи підвищити продуктивність своєї застарілої системи з сокетом LGA775.

06.12.2013 81
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!