За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд Intel Celeron G530: доступне високопродуктивне рішення з графікою і низьким тепловиділенням

img

Процесори Intel Celeron з моменту їх появи були відмінними рішеннями для складання комп'ютерів початкового рівня, офісного та домашнього застосування. Для тієї ж мети служать вони і сьогодні, хоча продуктивність їх за ці роки зросла багаторазово.

 

Intel Celeron G530 відрізняється доступною ціною, і здатний забезпечити швидкість роботи, достатню навіть для вимогливих користувачів.

Цей 2-ядерний процесор працює на частоті 2,4 ГГц з кешем третього рівня в 3 МБ. Він побудований на архітектурі Sandy Bridge (32 нм) і призначений для сокету LGA1155. Робоча частота пам'яті становить 1066 МГц, підтримується двоканальний режим. Рівень тепловиділення цього процесора не перевищує 65 Вт, так що температура при звичайному навантаженні рідко буде підвищуватися вище 40 градусів. Серед його достоїнств також варто відзначити підтримку різних фірмових технологій.

процессор Intel Celeron G530

Варто згадати, що через заблокованого множника даний процесор буде не цікавий любителям поекспериментувати з розгоном.

Наявність у процесора вбудованого графічного ядра Intel HD Graphics з частотою 850 МГц дозволить вам зібрати систему без дискретної відеокарти, заощадивши на загальній вартості. Можливості цієї графіки цілком достатньо для роботи і перегляду відео, а по продуктивності вона майже не поступається Intel HD Graphics 2000. Хоча не слід розраховувати, що з його допомогою можна буде комфортно грати в «важкі» сучасні ігри навіть на мінімальних налаштуваннях.

Процесор поставляється в впізнаваною картонній коробці синього кольору разом з досить тихою і ефективною системою охолодження, друкованої документацією і фірмовими наклейками.

процессор Intel Celeron G530

Висновок

Можливостей процесора Intel Celeron G530 буде більш ніж достатньо для виконання різних офісних і мультимедійних завдань.

 

Дану модель можна сміливо назвати відмінним рішенням з точки зору співвідношення вартості і можливостей, якщо ви звичайно не займаєтеся Кіберспорт.

04.10.2013 26
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!