За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд HP t410 (H2W23AA): кишеньковий комп'ютер для бізнесу

img

HP t410 (H2W23AA) - ​​це типовий представник т. н. нульових клієнтів. Головна відмінність таких систем від тонких клієнтів полягає у відсутності операційної системи як такої, так як все необхідне такі пристрої отримують від центру обробки даних.

Такий підхід простий і дешевий, значно економить робочий простір. В даному випадку, користувач отримує систему, яка здатна змагатися за рівнем продуктивності зі стаціонарними ПК початкового рівня.

Перед нами дійсно дуже маленький пристрій, порівнянне за розмірами з книжкою кишенькового формату. Габарити цього комп'ютера складають 14.8x18.5x3.2 см, при вазі в 600 грам. Його легко прикріпити до монітора, повністю звільнивши простір на робочому столі.

HP t410

Нульовий клієнт побудований на процесорі TMS320dm8148 ARM cortex-A8, що працює з частотою 1 ГГц. Ця модель відрізняється гідною продуктивністю, але при цьому не потребує активної системі охолодження. Тобто відсутній будь шум взагалі.

Обсяг ОЗУ складає 1024 МБ, чого більш ніж достатньо для подібного сценарію використання. Також є дуже флеш-накопичувач на 2 ГБ, чого цілком достатньо для зберігання всіляких офісних документів, зразок текстів і електронних таблиць.

Комп'ютер HP оснащений чотирма роз'ємами USB v2.0, з яких два призначені під клавіатуру і мишку. Так само є роз'єм LAN і аудіороз'єми. Для підключення монітора використовується VGA або Display Port.

HP t410

Для надійності цей нульовий клієнт оснащений зовнішнім блоком живлення, потужністю всього лише в 24 Вт З урахуванням вкрай низького споживання електроенергії, цього більш ніж достатньо.

Висновок:

Нульовий клієнт HP t410, це хороше рішення для середнього та великого бізнесу, що відрізняється хорошою продуктивністю і високою надійністю.

 

До того ж це відмінний спосіб заощадити робочий простір, знизити витрати на обслуговування і розгортання.

19.07.2014 2
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!