За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд DELL Precision T5610 (210-T5610-MT1): вибираємо саму продуктивну робочу станцію

img

Робочі станція начебто Precision T5610 від DELL створюються для дійсно дуже складних завдань. Адже перед нами не проста офісна система, але рішення, що володіє дійсно значною обчислювальною потужністю.

Ще, адже всередині цього стильного корпусу знаходяться відразу два 6-ядерних процесора Intel Xeon E5-2620 з робочою частотою 2,1 ГГц. Плюс 16 ГБ пам'яті DDR3-1600 і високошвидкісний жорсткий диск на 600 ГБ (SAS, 10000 оборот / хв). За обробку відео відповідає адаптер з графічним процесором NVIDIA Quadro K4000 і 3 ГБ відеопам'яті GDDR5.

Робоча станція оснащена приводом DVD ± RW і блоком живлення в 650 Вт Тут є повний набір роз'ємів і інтерфейсів, необхідний для професійного використання системи.

DELL Precision T5610

Системник відрізняється не тільки значною продуктивністю, але і продуманим дизайном. І справа тут не тільки в зовнішньому вигляді, але також і продуманості всієї конструкції. Розробники дуже багато уваги приділили простоті доступу до комплектуючих всередині корпусу. Як наслідок, власник може в будь-який час без проблем зробити апгрейд системи, використовуючи для цього мінімум інструментів і витративши зовсім мало часу. Навіть така значна процедура, як заміна блоку живлення і та потребують лише кількох хвилин. Багато уваги приділено і питанням надійності.

Наявність підтримки фірмової технології Dell Precision Performance Optimizer обіцяє спрощення процесом управління робочою станцією, її продуктивністю. Так, можливість налаштування кожного окремого додатка дозволить отримати різкий приріст їх продуктивності. А поглиблений аналіз всієї діяльності дає можливість оптимізації використання робочої станції, уникаючи втрат робочого часу.

DELL Precision T5610

У кращих традиціях DELL, робоча станція комплектується ергономічної мишкою і клавіатурою. Виробником на даний пристрій надається гарантія строком на 36 місяців.

Висновок:

Precision T5610 від DELL призначається для вирішення значних обчислювальних задач.

 

Його можна рекомендувати продакшн-студіям, зайняті обробкою величезної кількості відео, а також дослідницькі лабораторії, які проводять серйозні наукові розвідки. Не варто забувати також про високу надійність даного рішення.

29.07.2014 1
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!