За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд DELL OptiPlex 9010 SF-A2: вибираємо саму продуктивну робочу станцію

img

Хороша робоча станція, це відмінна продуктивність, висока надійність і ступінь захищеності даних. Усім цим критеріям відповідає новий системник серії OptiPlex 9010 SF-A2 від DELL, який створений виключно для дуже вимогливих користувачів.

Модель досить компактна з дещо грубуватим «робочим» дизайном. Йому не потрібно багато місця, так як ПК можна встановити вертикально або горизонтально. Важливо і те, що він виконаний в єдиному стилі з іншими моделями серії OptiPlex. Так що якщо ваша компанія воліє комп'ютери Dell, то все буде виглядати дуже гармонійно, без «різнобою».

Високу продуктивність системі забезпечує «проц» Core i5-3470 3,2 ГГц і 6 МБ кеша. Можливостей інтегрованого відеоядра Intel HD Graphics більш ніж достатньо для роботи навіть з досить складною графікою.

DELL OptiPlex 9010 SF-A2

За умовчанням встановлено RAM 4 ГБ DDR3-1333, чого достатньо для вирішення більшості повсякденних завдань. А при необхідності цей показник можна збільшити. Наявність «гвинта» на 1 ТБ дозволить вам забути про брак місця при черговому збереженні інформації. Для підвищення універсальності комп'ютера передбачений також і привід DVD-RW, хоча оптичні диски вже вважаються застарілим типом носіїв.

Комп'ютер оснащений великим набором різних інтерфейсів в число яких входять 6x USB v2.0 і 4x USB v3.0, а також 2х PS / 2 і LAN. Для підключення моніторів маються VGA і HDMI.

Головним достоїнством OptiPlex 9010 SF-A2 є висока надійність системи. Плюс користувачеві доступні різні утиліти для підвищення збереження даних і якості робочого процесу. Отже у системних адміністраторів буде повний контроль усього, що відбувається в системі.

DELL OptiPlex 9010 SF-A2

Виробник вирішив не оснащувати систему встановленою операційною системою. Але, в кращих традиціях компанії Dell, в комплекті йдуть клавіатура і миша, що відрізняються високою надійністю і відмінною ергономікою.

Висновок:

Комп'ютер OptiPlex 9010 SF-A2 від DELL, це серйозне і надійне рішення для розв'язання складних задач.

 

Завдяки високому ступеню захисту, ця робоча станція стане відмінним придбанням для малого та середнього бізнесу.

15.08.2014 3
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!