За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд DELL OptiPlex 3020 MT (210-MT3020-i5): продуктивний універсал

img

Якщо ви не фанат відеоігор, то вам нема чого оснащувати комп'ютер високопродуктивної дискретною відеокартою, адже цілком достатньо вбудованої графіки. Але ось без запасу оперативної пам'яті і многоядерного процесора обійтися складно.

Серія OptiPlex 3020 MT від DELL саме з таких пристроїв. Тут задіяний досить потужний «камінь» Core i5 4570 (2x3,2 ГГц) з вбудованим ядром HD Graphics від Intel.

Обсягу RAM 4 ГБ DDR3 1600 МГц вистачить для вирішення переважної більшості завдань, але при необхідності можна і додати планок. Це ж відноситься і до вінчестера на 500 ГБ.

DELL OptiPlex 3020 MT

А ось слабкий блок живлення потужністю в 290 Вт не дозволить встановити високопродуктивну графіку. Адже такі рішення вимагають не менше 500 Вт Тим не менш, можливостей системи досить для мережевих карт або спеціалізованого обладнання.

Відмінною рисою цього ПК є його дизайн. Він простакуватий, але разом з тим винятково зручний з точки зору експлуатації. Саме цього і домагалися дизайнери компанії, перед яким стояло завдання випустити відмінний робочий інструмент.

DELL OptiPlex 3020 MT

Комп'ютер поставляється з дуже зручними клавіатурою і мишкою. Гарантія не нього становить цілих 36 місяців.

Висновок:

Хоча основне призначення OptiPlex 3020 MT це офісне використання, його можна сміливо віднести до розряду універсальних систем, які добре підходять для освіти та дозвілля.

06.09.2014 26
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!