За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд AMD Phenom II X6 1045T: краще поєднання вартості та продуктивності з 6-ма ядрами

img

Процесори компанії AMD можливо і поступаються аналогічним моделям від Intel по продуктивності та енергоефективності , однак з точки зору співвідношення можливостей і вартості вони однозначно перевершують свого заклятого конкурента. До того ж на ринку під них існує чимало досить цікавих з технічної точки зору моделей материнських плат за доступною ціною.

Так , процесор AMD Phenom II X6 1045T дозволить вам побудувати високопродуктивну систему , вклавшись при цьому в невеликий бюджет . Збірка ж комп'ютера з процесором Intel обійдеться вам відчутно дорожче.

6 -ядерний процесор AMD Phenom II X6 1045T працює на частоті 2,7 ГГц. Частота шини даних при цьому становить 2 ГГц. Об'єм кеш -пам'яті третього рівня - 6 МБ. Для установки процесора використовується сокет АМ3 . Рівень Термопакет (TDP ) складає 125 Вт , що досить не погано для процесора такого рівня.

Наявність технології AMD Turbo Core дозволяє даному процесору збільшувати частоти окремих ядер , що дає йому перевагу при роботі з додатками , які не підтримують багатоядерні процесори .

процессор AMD Phenom II X6 1045T

Також безперечною гідністю всіх процесорів AMD є їх гарний розгінний потенціал. Не стала винятком і ця модель - без особливих зусиль користувач зможе домогтися підвищення продуктивності на добрих 25 % і вище.

Процесор поставляється в картонній коробці разом з системою охолодження. Вона досить ефективна , за умови , що ви не будете займатися розгоном. До речі , завдяки підтримці технології Cool'n'Quiet 3.0 забезпечується оптимізація енергоспоживання процесора , що найбільш позитивним чином позначається на рівні його нагрівання.

Висновок

Цей 6 -ядерний «монстр» стане відмінною основою для високопродуктивної , але одночасно з тим недорогої системи.

AMD Phenom II X6 1045T - відмінний спосіб побудувати ігрову систему , яка легко буде справлятися з будь-якими , навіть самими сучасними іграми на максимумі.

26.12.2013 112
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!