За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд AMD Athlon II X4 750K (AD750KWOHJBOX) - доступна обчислювальна потужність чотирьох ядер

img

Виробництво сучасних процесорів з вбудованим графічним ядром дуже складна процедура, при якій неминучий досить значний відсоток браку, виявляемого на стадії лабораторного тесту. Нерідко буває так, що робота з графікою з якихось причин виявляється неможливою. Проте в іншому процесор працює справно. У таких випадках виробник все ж поставляє його на ринок, проте під іншим брендом за меншою вартості. Адже далеко не всім користувачам необхідно графічне ядро, в той час як можливість заощадити при цьому буде зовсім не зайвою.

AMD Athlon II X4 750K (AD750KWOHJBOX) - Приклад саме такого рішення. Можливість використовувати графічне ядро відсутня, проте є «повновагі» 4 ядра і розблокований множник (останній значно спрощує процедуру розгону). І все це за дуже привабливою вартості.

Процессор AMD Athlon II X4 750K

Процесор працює на частоті 3,4 ГГц або 4 ГГц в режимі Turbo Core 3.0. Він побудований за 32-нм техпроцесу, його розсіює потужність становить 100 Вт. Об'єм кеш пам'яті 2 рівня - 2х 2МБ. Для установки процесора необхідна материнська плата з сокетом FM2. Тепловиділення AMD Athlon II X4 750K досить велике, але це пояснюється розблокованим множником.

Процесор поставляється в впізнаваною чорній упаковці серії Black Edition, яка використовується також і при поставках звичайних гібридних процесорів. Поставка стандартна - сам процесор, фірмова алюмінієва система охолодження Z7UH01R101 з нанесеною на неї термопастой, наклейка з логотипом і керівництво користувача.

Процессор AMD Athlon II X4 750K

Висновок

Процесор AMD Athlon II X4 750K - Добра основа для комп'ютера, що відрізняється високою обчислювальної потужністю. Любителі оверклокінгу залишаться цілком задоволеними розгінним потенціалом даної моделі, який можна охарактеризувати як вище середнього. За наявності гарної системи охолодження може цілком успішною стати спроба підняти частоту до 4,5 ГГц. При наявності хорошої дискретної графіки можна побудувати непогану ігрову систему середнього рівня.

Цей процесор є гідним конкурентом Intel Core i3. Втім, остаточна різниця у вартості і продуктивності готових систем може виявитися незначною. Вибір тут більше залежить від уподобань самого користувача, ніж від технічних характеристик.

29.08.2013 59
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!