За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Wexler.Resharium ONE: Смарт-годинник з алкотестером та голографічним екраном

img

Російська компанія Wexler представила на ринок вельми незвичайну інтерпретацію новомодних нині смарт-годинників під назвою Wexler.Resharium ONE. Вони поєднують в собі не тільки функціонал розумних годинників, а й потужного ПК, а також фітнес-браслета.

Wexler.Resharium ONE

Високопродуктивний процесор оснащений системою прогнозування результатів і навіть відповідей, причому миттєво. Завдяки унікальним можливостям Wexler.Resharium ONE ви можете не дивитися на дисплей, так як отримаєте підказку прямо в своє середнє вухо допомогою нечутливою вібрації по тілу. Що просто ідеально для шпор на іспитах.

Крім того гаджет може розпізнати будь рукописний текст на більш ніж двох сотнях мовах світу, і видати літературний переклад. Сканування завдань відбувається за допомогою вбудованого надчутливий оптичного наносканера.

Wexler.Resharium ONE

Годинник здатні навіть контролювати ваше здоров'я і при цьому виводити на екран такі основні медичні показники як артеріальний і внутрішньочерепний тиск, пульс, температура тіла, рівень глюкози в крові, витрачені на мозкову діяльність кілокалорії, стан вашої аури і багато іншого. Алкотестер визначить кількість вмісту алкоголю в крові, а вбудована інтерактивна система аналізу не дозволить «хряпнуть» зайвого перед важливою подією.

Музику слухати можна лише через навушники, адже вона також передається безпосередньо в середнє вухо. А ось відео можна транслювати в режимі голограми. Так що проектуйте відеодзвінки в Skype, ролики й улюблені фільми і дивуйте перехожих об'ємної картинкою паряться в повітрі над пристроєм.

Wexler.Resharium ONE

Сам 2" екран створений за OLED-технологією і захищений діамантовим склом, якому під силу витримати будь-які механічні пошкодження. Пам'ять тут органічна на мемрісторах об'ємом 2 ТБ - так що зберігайте все що завгодно!

Wexler.Resharium ONE

Передзамовлення на чудо-годинничок стартує вже сьогодні 1 квітня по ціні 12 990 рублів. Хоча, я ось тут подумав, може це просто першоквітневий жарт?

Читайте також статті на тему:

01.04.2015 2
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!