За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

У якого смартфона найкраща камера на ринку?

img

Погодьтеся, що мобільних телефонів з потужною «начинкою», наявністю додаткових модулів і непоганою камерою на ринку чимало. Але ось який же з них має найбільш гідну? Шукайте відповідь на це питання в BRAIN-Гіді.

На сьогоднішній день одну з кращих камер має останній флагман корейської компанії LG G5. Саме до такого висновку прийшли експерти DxOMark.

Камера в цьому мобільному телефоні сміливо може змагатися з фотомодулями в HTC 10, Samsung Galaxy S7 edge і Samsung Galaxy S6 edge Plus, а також Sony Xperia Z5.

В ході ряду тестів з'ясувалося, що LG G5 відмінно знімає на відкритому просторі при достатньому освітленні. Але це роблять майже всі сучасні камери, скажете Ви. А як щодо ситуації, коли світла не вистачає? Зйомка в приміщенні при нестачі освітлення також вдалася смартфону. Фотомодуль зберіг оптимальний рівень кольору і яскравості на знімках. Хоча варто відзначити, що на деяких фотографіях був відзначений неоднаковий рівень деталей. До того ж знімаючи з тремтячими руками Ви можете зіпсувати кадр, так як у смартфона є проблеми зі стабілізацією зображення.

А що з відео? З відео в LG G5 справи такі ж самі. На вулиці - ролики виходять чудові. Але варто погіршитися рівню освітленості як відразу починає падати рівень деталізації.

В результаті камера флагманського смартфона LG G5 отримала 86 балів. Це відмінний результат для мобільного фотомодуля.

16.06.2016 149
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!