За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Samsung f/3,5 10 mm Fisheye (EX-F10ANW): найкомпактніший «фіш-ай»

img

Побачити більше через призму видошукача фотографу допомагає «оптика», адже чим ширше кут огляду, тим більше інформації він донесе через знімок. Ширококутний об'єктив Samsung f/3,5 10 mm Fisheye володіє великим кутом захоплення, що гарантує дивовижні фотографії.

При певній вправності 180 ° кут огляду цього об'єктива творить у кадрі чудеса. Лінія горизонту може бути вигнута як вниз, так і вгору, а при зйомці з нижнього ракурсу може його і замкнути. Портрети з цим «склом» виходять дуже кумедними.

Даний об'єктив сумісний з серією камер NX від Samsung. Для розширення загальної продуктивності його оснастили рядом налаштувань iScene, в число яких входить «Нічний портрет», «Портрет», «Спорт» і пр.

Samsung f/3,5 10 mm Fisheye (EX-F10ANW)

«Оптика" не світлосильна, але діапазон діафрагми цілком прийнятний (f/3,5 - f/22) і дозволить зробити знімок при будь-яких умовах. Завдяки швидкому мотору автофокусу вона фокусується досить швидко. Знімати на цей об'єктив фото чи відео одне задоволення.

Даная оптика одна з найлегших (72 г) і тонких (26 мм) у своєму класі, так що носити її з собою буде не складно. 

Висновок

Якісна та легка «оптика» Samsung f/3,5 10 mm Fisheye дозволить вам перетворити знімок в шедевр.

Такий надширококутний об'єктив просто зобов'язаний перебувати в арсеналі кожного фотографа, тим більше що ціна цьому сприяє.

22.08.2014 3
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!