За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Samsung EX-S45ADB 45 mm f / 1.8 (T6) 2D/3D: додай знімкам і відео об'ємності

img

Власникам фотокамер від Samsung пощастило трохи більше ніж власникам інших фотоапаратів. Адже для вираження їх творчого потенціалу інженери розробили об'єктив EX-S45ADB 45 mm f / 1.8 з можливістю двухформатной зйомки.

Об'єктив досить легкий (115 г) і компактний (62x45 мм), так що носи його з собою всюди. Тим більше що «оптика» з фокусною відстанню 45 мм повинна бути під рукою завжди. Адже на неї можна зняти не тільки портрети і пейзажі, а й відеоролики.

Samsung EX-S45ADB 45 mm f/1.8 (T6) 2D/3D

Забудьте про докучливих звуці автофокусними моторчика, адже в цьому об'єктиві використовується кроковий електродвигун.

Відмінні оптичні характеристики прекрасно справляються з виділенням основного об'єкта із загального фону (f / 1,8), і дають прекрасну різкість на всьому знімку (f / 22). 9-ти пелюсткова діафрагма разом з повністю відкритим отвором гарантують гарний задній план з малою глибиною різкості, до тому у ж це дозволить вам знімати при будь-якому освітленні.

Особливістю цієї лінзи є можливість фото-відеозйомки в реалістичному 3D форматі. Причому робиться це всього одним перемиканням важеля.

Samsung EX-S45ADB 45 mm f/1.8 (T6) 2D/3D

Висновок

Володіючи чудовими оптичними даними і затребуваним фіксованою ФВ, об'єктив EX-S45ADB 45 mm f / 1.8 2D / 3D підходить для будь-якого жанру фото-відеозйомки.

А можливість відобразити моменти свого життя в об'ємному форматі на довгі роки вигідно виділяє його серед аналогів.

31.08.2014 0
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!