За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Quadro 5000 2560Mb PNY (VCQ5000-PB): краща графіка для 3D моделювання нового покоління

img

Компанія PNY Technologies відома своїми зовнішніми флеш-накопичувачами і модулями ОЗП також є одним з основних виробників професійних відеоприскорювачів, пропонуючи рішення у сфері анімації, 3D-моделювання для комп'ютерних ігор або промисловості, які виходять на новий рівень продуктивності, як у випадку з моделлю серії Quadro 5000 2560Mb PNY (VCQ5000-PB).

 

Головною особливістю даного адаптера є новітня архітектура NVIDIA CUDA Fermi - інноваційна технологія програмування паралельних обчислень, яка багато в чому розширює можливості візуалізації та розрахункових операцій для професійних дизайнерських рішень. Відеокарта оснащується 2,5 Гб графічної пам'яті стандарту GDDR5, а графічний чіп містить 352 процесора паралельних обчислень Fermi, що підносить продуктивність в роботі з додатками з проектування, анімації або обробці відео до неймовірних висот.

 Quadro 5000 2560Mb PNY

Quadro 5000 2560Mb PNY (VCQ5000-PB) відповідає всім сучасним стандартам, адже працює з новітніми і актуальними бібліотеками Microsoft DirectX 11 c апаратним прискоренням тесселяції Shader Model 5.0.

 

Технологія Nvidia Scalable Geometry Engine забезпечує неймовірну продуктивність при обробці геометрії під час інтерактивної роботи з моделями і сценами. За виведення складних сцен і моделей, а також розрахунки з великими масивами даних відповідають великі кадрові буфера з широкою смугою пропускання в 320 біт. Надійність обчислень, їх безперервність і захист цілісності даних забезпечує пам'ять з кодами корекції помилок ECC.

 

Також дана відеокарта може похвалитися наявністю технології NVIDIA Parallel DataCache, що дозволяє кеш-пам'яті першого і другого рівня забезпечувати виняткову пропускну здатність при обчисленнях трасування променів, розрахунку фізики і фільтрації текстур.

 

Користувачі які працюють з такими програмами як 3ds max, AutoCAD 2011і SolidWorks 2010 по достоїнству оцінять функціонал даної графіки, а от у іграх продуктивність виявилася не на вищому рівні, наприклад, Того ж прискорювач GeForce GTX470 обходить Quadro 5000 2560Mb PNY. Однак дана модель для ігрових баталій і не призначена.

 Quadro 5000 2560Mb PNY

Для підключення дисплеїв на прискорювачі Quadro 5000 2560Mb PNY (VCQ5000-PB) є 3 роз'єми: 2хDisplayPort і 1хDVI. Максимальна роздільна здатність одержуваного зображення становить 2560х1600 пікселів. Підтримання комфортної температури забезпечується активною системою охолодження з прийнятним рівнем шуму навіть у складних графічних режимах.

 

Висновок

 

У підсумку, Quadro 5000 2560Mb PNY, завдяки підтримці нової архітектури Fermi, вигідно доповнить будь-яку графічну станцію, повністю задовольняючи вимогам професійних дизайнерів, інженерів і конструкторів. Цьому прискорювачу по зубах виконання серйозних завдань з моделювання в конструкторських і архітектурних 3D-програмах останніх версій, при цьому він неймовірно енергоеффектівен і порівняно доступний в ціні в порівнянні з існуючими на ринку відеокартами нового покоління.

27.06.2013 73
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!