За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд PNY QUADRO K4000 3072MB (VCQK4000-PB): професійна графіка для надзавдань

img

Відкрите, подібні PNY QUADRO K4000 призначені не для ігор. Це високопродуктивні рішення, створювані виключно для профі, що працюють з графікою, 3D і найскладнішими обчислювальними процесами.

Карта базується на основі графічного процесора nVidia Quadro K4000 на архітектурі Kepler. У даному випадку компанія PNY не внесла ніяких змін у референсную модель. Графіка складається з GPU GK106 (768 ядер CUDA, 64 текстурних блоки, 24 блок растеризації) працює на частоті 810,5 МГц. Обсяг графічної пам'яті GDDR5 (5583 МГц) складає 3072 МБ. Розрядність шини - 192 біта. Такий великий обсяг відеопам'яті дозволяє ефективніше візуалізувати дуже великі моделі або сцени, швидше обробляти масивні обсяги даних.

До послуг користувачів також багатющий набір різних фірмових технологій nVidia, що дозволяють добитися найвищих результатів. Наприклад, Scalable Geometry Engine забезпечує прискорену обробку геометрії у справі комп'ютерного моделювання. А Bindless Textures покращує обробку текстур.

PNY QUADRO K4000 3072MB

На задній панелі відеокарти розташовані 1 роз'єм DVI-I і два DisplayPort. Користувач може підключати до 4-х моніторів одночасно, використовуючи їх в режимі стереоскопічного виводу. Максимальна роздільна здатність при цьому може складати 3840х2160 пікселів. Монітори можна використовувати як незалежно, так і об'єднувати їх в єдиний простір. Кілька таких відеокарт дозволять вам отримати складовою монітор із значним дозволом.

Відеокарта підключається через PCI-Ex 16 v2.0. При максимальному навантаженні вона споживає 80 Вт. При цьому її активна система охолодження, хоч і дуже ефективна, займає всього один слот. Однак довжина її становить 337 мм. Виробник заявляє, що шум, вироблений кулером при роботі, навіть при максимальних навантаженнях залишається досить низьким.

PNY QUADRO K4000 3072MB

Відеокарта відрізняється прекрасною комплектацією. Окрім диска з драйверами (для Windows, Linux і Solaris) і різними утилітами, користувач отримає додатковий кабель живлення 6-pin, перехідники DVI-I-VGA і DP-DVI-D, а також додатковий кронштейн зі стерео-роз'ємом 3-pin mini -din на 1/8 ".

 Гарантія на дану модель від виробника - 36 місяців.

Висновок:

Відеокарта PNY QUADRO K4000 3072MB - це суто нішеве рішення, призначене виключно для професіоналів, які потребують дійсно високопродуктивному потужному рішенні.

Її вартість повністю виправдана, оскільки здатна впоратися з широким спектром надзавдань, коли справа стосується обробки графіки.

28.03.2014 11
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!