За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Panasonic Lumix G Vario 14-140 mm f / 4.0-5.8 Mega O.I.S. HD: «штатник» для Micro Third

img

Більшість користувачів вибирає собі штатний об'єктив виходячи зі своїх переваг і технології зйомки. Lumix G Vario Mega OIS володіє великим діапазоном фокусних відстаней 14-140 mm f / 4.0-5.8 і підійде практично для будь-якого жанру фотозйомки.

Об'єктив призначений для сімейства «беззеркалок» з розміром матриці 4/3 з універсальним застосуванням. ФР дозволяє вести зйомку панорам і пейзажів на широкому куті, а на максимумі навіть вийде зняти віддалені об'єкти.

Якість фотографій достатньо висока, хоча й присутні похибки, але це відноситься до всіх зумам. Починаючи з малої величини діафрагми (f / 4.0) картинка виходить різка, і з наближенням зуму не погіршується, а от після високих значень апертури (f / 16) і на довгому фокусі вже може з'явитися дисторсия.

Panasonic Lumix G Vario 14-140 mm f/4.0-5.8 Mega O.I.S. HD

Абревіатура «HD» говорить про можливість зйомки відео відмінної якості. На відміну від «дзеркальних» побратимів ця «лінза» має контрастну фокусування і швидко ловить об'єкт в кадрі. До того ж кільце з доведенням фокусу і управління трансфокатором мають достатньо плавний хід.

Пластиковий корпус міцний, а металевий байонет додасть надійності. Габарити «лінзи» помістяться в будь-яку сумку (70х84 мм), хоча вона і важкувата (460 г).

Висновок

Lumix G Vario HD, це універсальний об'єктив з можливістю зйомки як відео, так і фотографій.

Великий діапазон фокусних відстаней стане відмінним аргументом при виборі цієї «оптики» в якості штатної.</p

09.09.2014 46
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!