За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Panasonic Lumix G 20mm f / 1.7 ASPH metal body: «млинчик» для Micro 4/3

img

    Беззеркальние фотокамери системи 4/3 достатньо компактні, тому щоб не навантажувати фотоапарат габаритами об'єктива в Panasonic розробили об'єктив в металевому корпусі з серії Lumix.

   Об'єктив дуже компактний, його габарити складають всього 63x25,5 мм при масі 100 г, і це незважаючи на корпус з металу і велику светосилу (f / 1,7).

   Схема «оптики» складається з 7-ми елементів в 5-ти групах, і включає в себе дві асферичні лінзи. Завдяки такому рішенню об'єктив вражає своєю різкістю навіть на повністю відкритій діафрагмі. До того ж зменшується ризик появи хроматичних аберацій і оптичних спотворень.

   «Лінза» оснащена швидким мотором фокусування, який швидко знаходить об'єкт і досить чіпко його утримує. Гібридна схема фокусування, сприяє точному наведенню на об'єкт.

Panasonic Lumix G 20mm f/1.7 ASPH metal body

 

   Фокусна відстань для матриці формату Micro 4/3 складе 40 мм (35 мм), що дозволить використовувати «лінзу» в різних жанрах: від пейзажу до репортажу.

   До того ж беручи до уваги великий діапазон апертури (f / 1,7 - f / 16) на нього можна робити якісні фотографії, як при поганому освітленні, так і при контровому світлі.

    Bисновок

    Як бачите, G 20mm f / 1.7, це вельми якісна «оптика» для систем мікро 4/3, яка дозволить отримувати на беззеркалки фотографії високої якості.

    Однак найбільш ідеальне взаємодія «оптики» буде при роботі з камерами серії G.

07.10.2014 42
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!