За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд жорстких дисків Seagate ST2000VN000, ST3000VN000 і ST4000VN000: ідеальне рішення для домашніх мережевих сховищ

img

Обсяги даних у світі збільшуються з колосальною швидкістю. Адже сьогодні кожен користувач виступає вже не просто споживачем, а й активним творцем цифрових даних. Щодня на різні мобільні пристрої знімається величезну кількість фотографій і відео. Користувачі постійно викачують фільми і музику. І вже важко повірити, що колись комп'ютери комплектували жорсткими дисками, ємність яких не перевищувала кілька десятків мегабайт.

Але чим більше стає інформації, тим гостріше постає проблема її зберігання. А адже у випадку з цифровими даними важливо не просто зберегти, а ще й забезпечити резервну копію на всякий випадок. Не дивно, що все популярнішими стають мережеві системи зберігання даних NAS (Network Attached Storage).

Ну а головною складовою будь-якого NAS є жорсткий диск. Причому це має бути модель, що відрізняється високою надійністю, адже експлуатуватися вона буде в умовах, більш важких, ніж перепадають на частку накопичувачів в комп'ютерах.

Seagate ST2000VN000

І на допомогу в даному питанні приходить компанія Seagate, яка відома виробництвом різних типів накопичувачів. Серед яких і жорсткі диски для мережевих накопичувачів. Що ж стосується моделей Seagate ST2000VN000, ST3000VN000 і ST4000VN000, то ці вони призначені спеціально для домашнього застосування.

Головна їхня відмінність в ємності: 2, 3 і 4 ТБ, відповідно. Останнього буде достатньо для зберігання 1000 годин DVD-відео, мільйони фотографій або музики, яку можна прослуховувати безперервно протягом 180 днів.

Основні технічні характеристики у них схожі. Для підключення використовується стандарт SATA 6 Гбіт / с. Швидкість обертання шпинделя у всіх трьох моделей складає 5900 об / хв. Обсяг кеша - 64 МБ.

Але дані диски відрізняються не тільки високою продуктивністю. Головний упор при їх створенні був зроблений саме на витривалість. А все завдяки фірмовій технології Seagate NASWorks. Висока надійність досягається завдяки придушенню вібрацій диска, а також за рахунок наявності додаткових систем контролю даних, і засобів їх відновлення у разі появи помилок. Такі диски готові до багаторічного використання в режимі 24х7. При цьому на них надається 3-річна обмежена гарантія.

Seagate ST2000VN000

Вартість моделей Seagate ST2000VN000, ST3000VN000 і ST4000VN000 трохи вище, ніж у простих накопичувачів з аналогічними обсягами. Проте різниця ця повністю виправдана високою надійністю, що важливо для використання в NAS.

Висновок:

Жорсткі диски Seagate ST2000VN000, ST3000VN000 і ST4000VN000 - це ідеальні накопичувачі для NAS, застосовуваних в домашніх умовах або призначених для невеликих офісів. Головне достоїнство цих накопичувачів полягає в їх виняткової надійності.

 

Користувачі можуть вибирати між обсягом в 2, 3 і 4 ТБ. Так що, якщо задіяти NAS, що підтримує установку 5 дисків одночасно, то можна отримати систему, здатну зберігати до 20 ТБ даних.

Втім, при необхідності, можна встановити такий накопичувач і в звичайний ПК, домігшись тим самим значного підвищення надійності зберігання інформації, в порівнянні із звичайними моделями.

22.07.2014 118
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!