Перевірте написання, чи введіть найближчий до вас
BRAIN-БЛОГ
Третє покоління планшетів лінійки SURFpad від PocketBook вийшло на ринок у двох варіантах: 10-дюймовому і 7-дюймовому, вірніше 7,85 ". З останнім з них, виконаному в стилі iPad mini, ми і будемо розбиратися.
Комплект поставки SURFpad 3 складається з зарядного пристрою і знімного USB-кабелю. Планшет пропонується в темно-сірому і синьому кольорі, але конфігурація єдина: 3G-модем і 16 ГБ флеш-пам'яті.
Зовнішність планшета начебто і стандартна, але в той же час він виділяється на тлі конкурентів. Зі своїм фірмовим цибулею, з приємним софт-тач покриттям задньої частини, і ще купою малопомітних дрібниць. Приміром, на передній частині під невеликими круглими сіточками заховані два динаміки. Їх практично не видно, але користь від цього є: заглушити руками звук у вас не вийде, що не крутите SURFpad 3 в руках.
Майже 8-дюймовий планшет можна як і раніше утримувати однією долонею в альбомної орієнтації, однак покласти такий девайс вдасться далеко не в кожну кишеню. Тонкий, вузький, але довгий, що характерно для пристроїв з співвідношенням екрану 4:3, планшет має габарити 200x136x8, 9 мм при вазі 346 р.
Фронтальна частина покрита стандартним захисним шаром зі скла. Окантовка навколо верхній і нижній частині екрану не дуже широка, так що для уникнення помилкових натискань намагайтеся обережно втримувати девайс в портретному режимі. Апаратних клавіш спереду немає, лише 0,3 Мп камера, акуратно вписана в грати одного з динаміків. На задній частині можна виявити логотип, 5 Мп камеру і кнопку примусового перезавантаження. На верхню частину винесені кнопки включення / гучності, аудіопорт і microUSB з підтримкою OTG, на нижню - слоти для MicroSD і SIM-карт, мікрофон.
Екрану моделі можна поставити «4 -». Начебто все при ньому: IPS-матриця, дозвіл 1024х768, щільність 162 ppi, олеофобним покриття, але от контрастності і яскравості бракує - в сонячний день можуть виникнути проблеми. Варто відзначити дуже чуйний сенсор, який працює з п'ятьма жестами мультитач.
На роль апаратної платформи інженери вибрали чіпсет від Mediatek, MT8389 (4х1, 5 ГГц) і відеоприскорювач PowerVR SGX544. Оперативна пам'ять становить 1 ГБ, флеш - 16 ГБ з можливістю збільшення MicroSD-картами. Загалом, він досить швидкий і безпроблемний в роботі. Програмна частина заснована на ОС Android 4.2.2, з невеликими видозмінами від PocketBook.
Модель оснащена не тільки Bluetooth, Wi-Fi, але і чіпом GPS, і 3G-модемом. Останній ви можете застосувати для передачі даних і SMS. А ось телефонні дзвінки SURFpad 3 не підтримує.
Серед встановлених додатків варто відзначити Yandex карти, Yandex навігатор, Facebook, Skype.
Від одного заряду батареї ємністю 4000 мАг гаджет пропрацює 4:00 в напруженому режимі (макс. яскравість, включені всі бездротові модулі) і порядку 9,5 годин в розслабленому стані (періодичне читання, браузінг, відео та ін.)
Висновок
SURFpad 3 від PocketBook цілком може стати доступною альтернативою «яблучному» міні-рішенням.
До ваших послуг якісний екран з діагоналлю 7,85'' із співвідношенням сторін 4:3, повний набір інтерфейсів, включаючи 3G і GPS, а також купа встановлених додатків для спілкування та розваг.
Ласкаво просимо
Ласкаво просимо
Дякуємо
за реєстрацію!
Вам нараховано
грн BrainUp
на бонусний рахунок
Угода
Помилка