За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд PocketBook SURFpad 2: друге покоління народного улюбленця

img

«Планшети - в народ!» - Вирішили інженери PocketBook і випустили другу версію мегапопулярной 7-дюймової моделі SURFpad 2 - спеціально для користувачів, не готових переплачувати за непотрібний функціонал і іменитий бренд.

 

SURFpad 2 вийшов не зовсім звичайним планшетом. Виходячи з розташування його елементів керування, динаміків, камери і логотипу на кришці можна зробити висновки, що гаджет орієнтований на роботу в альбомному режимі. Якщо розглядати його в такому положенні, то зверху виявиться гойдалка гучності і кнопка включення, справа - роз'єм micro USB, аудіороз'єм 3,5 мм, mini HDMI, світловий індикатор і слот для карти пам'яті. Над екраном розміщений вічко єдиною VGA камери, і тут же розташовані дві круглі прорізи для динаміків. Звук вони видають не дуже чистий, переважно високої та середньої тональності, хоча в навушниках мова в відеофільмах чутна досить чітко. Але навряд чи варто було очікувати від недорого планшета чогось виняткового.

 PocketBook SURFpad 2

У альбомної орієнтації працювати з SURFpad 2 дійсно зручніше. При управлінні однією рукою також не виникне жодних проблем - позначається наявність неслизького матового пластика у виготовленні задньої частини і спеціальних виступів зліва / справа. До того ж, для свого класу, пристрій досить тонке і легке - 194х121, 9х9, 9 мм при вазі 300 г. Приємним бонусом від виробника стали і кілька варіантів забарвлення задньої кришки: червоний, сірий і загадковий індиго, а от фронтальна частина завжди залишається чорної.

 

У подібних планшетах на перше місце завжди ставлять якість картинки - адже діагональ в 7 дюймів передбачає тривалий перегляд фільмів або читання книг в дорозі. У SURFpad 2 з цим повний порядок - IPS-матриця, дозвіл 1280х800 пікселів і досить якісне зображення «без зерна». Такі атрибути не властивий доступним гаджетам, виділяє його на тлі конкурентів. Передача кольору, контрастність і запас яскравості на хорошому рівні, хоча автоматичної настройки в ньому не передбачено. На жаль, встановивши якісну матрицю, в PocketBook заощадили на сенсорі. Працює він не ідеально, часто вимагає декількох натискань замість одного і повільно перегортає сторінки.

 PocketBook SURFpad 2

Друге покоління SURFpad побудовано на базі процесора Rockchip 3066 (1,5 ГГц), у розпорядженні якого 2 обчислювальних ядра і чотири графічних Mali-400. Звичайно, такої швидкості як в iPad mini тут чекати не варто, але в цілому за девайсом не помічено ніяких лагів, підвисань і сіпань. Платформа без проблем конвертує відео у форматі 720p/1080p, запускає 3D-іграшки. Планшет має 1 ГБ системної пам'яті і Flash-накопичувач на 8 ГБ. Звичайно ж не варто забувати про карти пам'яті (microSD до 64 ГБ), які суттєво розширюють обсяг для зберігання улюблених книг і фільмів.

 

Планшет оснащений гіроскопічним датчиком і Wi-Fi-модулем (802.11 a / b / g / n). Чому інженери позбавили пристрій GPS-навігатора, який зараз є практично в кожній таблетці незрозуміло.

 

Планшет працює не на найсвіжішою, але все ще актуальної версії Android OS 4.1, яка містить цілий набір додатків і підтримує оновлення «по повітрю».

PocketBook SURFpad 2

Ємність акумулятора SURFpad 2 становить 4000 мАг. Це звичайно не межа, але багато китайські конкуренти не можуть похвалитися і цим. При безперервному відтворенні відео наш герой "гасне" через 3 години, а от читання електронних книг йому до душі - 5 годин, ну а з іграшками біда - всього 1,5 години.

 

Висновок

SURFpad 2 від PocketBook - це міцний «середнячок» за вельми доступною цене.

 

Серед плюсів девайса відзначимо IPS-екран з HD-дозволом, приємний дизайн і збалансовану платформу, які вкупі з гарним набором додатків здатні залучити вимогливого, але разом з тим економного користувача.

24.04.2014 75
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!