За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд MSI Radeon HD 5450 1024MB (R5450-MD1GD3H / LP): вибираємо графіку початкового рівня

img

    Апгрейд системи початкового рівня явно не передбачає установку відеокарт топового сегмента. Тому саме для таких комп'ютерів компанія MSI представила новий відеоадаптер 5000 серії на чіпі RV810 Radeon HD5450.

    Весь потенціал відеоприскорювача помістився на текстоліті розміром 168x69x32 мм, що дозволить ставити її в практично будь корпус. Пасивна система охолодження не вимагає додаткового живлення, а значить, при апгрейді «компа» міняти блоку живлення не доведеться. Звичайно, карту можна доукомплектувати кулером, але тоді потрібно буде подумати і про харчування. Так само радіатор закриває і мікросхеми пам'яті.

    Відеокарта побудована на чіпі RV810 Cedar »(40 нм) з площею 54 мм2. В відеоядрі мається пара движків SIMD, які в сумі складають 80 потокових ядер в чотирьох текстурних блоках. Обмін пам'яті з GPU відбувається через 64-бітну шину, що говорить про простоту адаптера.

MSI Radeon HD 5450

 

    Частота GPU 650 МГц, а пам'ять можна розігнати від 1066 МГц до 1600 МГц. Вісім мікросхем DDR III на текстоліті становлять 1 ГБ власної пам'яті прискорювача, а час відгуку 1,25 нс. Але все ж розгоном цієї карти краще не займатися.

   Відеоприскорювач демонструє хороші показники енергозбереження. При зниженою навантаженні швидкість пам'яті падає до 740 МГц, а сам GPU починає працювати на наднизькою частоті 150 МГц. Природно, при таких показниках рівень шуму в системі знижується, навантаження на блок живлення стає нижче, зменшується нагрів системи.

   Карта отримала конструкцію з одним слотом, що дозволить встановлювати її на плати microATX без перекривання додаткових PCI-слотів.

   Так само адаптер обладнали самими затребуваними відеовиходами: HDMI, VGA, DVI.

MSI Radeon HD 5450

 

    Карта сумісна з інтерфейсом підключення PCI Express 2.0 16x.

    З додаткових можливостей можна відзначити підтримку API Microsoft DirectX 11 і OpenGL 3.1, що дозволить поліпшити графічні характеристики в іграх.

   Bисновок

   Графічний адаптер Radeon HD 5450 від MSI побудований на продуктивному чіпі RV810, але в силу зменшеної шини і використовуваної пам'яті DDR III його здібностей вистачає лише на обробку ігор з мінімальними настройками, а в деяких невимогливих іграх можна підняти планку до середніх установок.

   Цей відеоадаптер є найдоступнішим в своєму класі.

31.10.2014 50
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Схожі статті

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!