За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд MSI GeForce GTX 760 2048Mb OC (N760-2GD5/OC): вибираємо найкраще рішення на GTX 760

img

   Графічний чіп nVidia GeForce GTX 760 вийшов дійсно дуже вдалим. Володіючи меншою вартістю, в порівнянні з GTX 770, він здатний продемонструвати дуже навіть непогані результати обробки тривимірної графіки. Як наслідок, на його основі можна зібрати дуже навіть непогану доступну відеокарту, як у випадку з MSI GeForce GTX760 2048Mb OC.

   Традиційно виробник не став займатися випуском референсной моделі, а запропонував власне рішення, що відрізняється відмінною фірмовою системою охолодження, кращої елементної базою і заводським розгоном. А розгін тут значний: у той час як рекомендована частота GPU становить 980 МГц, він працює на 1085 МГц, досягаючи в Boost-режимі 1150 МГц. Що ж до пам'яті, то вона працює на частоті 6008 МГц.

MSI GeForce GTX 760

   Охолодженням займається значний радіатор, набраний з алюмінієвих пластин і оснащений декількома тепловими трубками. До того ж модулі пам'яті накриті досить значною металевою пластиною. За обдув відповідають два 100-мм вентилятора з нестандартною формою крильчатки. При роботі вони виробляють мінімум шуму. Вся конструкція закрита декоративним кожухом, на якому зображений логотип з драконом, що символізує ігрову серію MSI. Відеокарта щодо компактна - її довжина «всього лише» 26 см, що непогано на тлі більш просунутих рішень.

   Комплектація «видяха» досить стандартна: перехідники живлення і адаптер DVI / D-Sub. Також нічим не виділяється і набір роз'ємів: 2x DVI, HDMI, Display Port.

MSI GeForce GTX 760

   Висновок:

   Як і будь-яка інша карта такого рівня, GeForce GTX760 призначена виключно для геймерів.

 

   В даному випадку ви можете істотно заощадити і отримати достатньо продуктивну модель з певним розгінним потенціалом. До того ж високоефективна фірмова СО, не виробляє занадто вже багато шуму при роботі.

05.07.2014 33
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Схожі статті

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!