Перевірте написання, чи введіть найближчий до вас
BRAIN-БЛОГ
Зазвичай, доступні недорогі смартфони позбавлені оригінальності і супертехнологій. Але на щастя нова лінійка мобільних телефонів К-серії від LG Electronics доводить зворотне. BRAIN-Гід вирішив докладніше розглянути одного з її представників - LG K410.
Зазвичай, доступні недорогі смартфони позбавлені оригінальності і супертехнологій. Але на щастя нова лінійка мобільних телефонів К-серії від LG Electronics доводить зворотне. BRAIN-Гід вирішив докладніше розглянути одного з її представників - LG K410.
Зовнішній вигляд
При розробці дизайну телефону K410 виробник використав матеріал з текстурою, що нагадує «гальку». Модель практично повністю позбавлена прямих кутів і справді здається гладким камінчиком, який приємно тримати в руках. Задня частина виконана з фактурного пластика, трохи шорсткого на дотик. Такий матеріал не збирає відбитки пальців, а наявність малюнка додає «родзинки».
Однак головний елемент тут - це так зване захисне 2,5D скло на передній частині. Воно трохи опукле, з похилими краями, що створює ефект об’єму. При цьому сам телефон компактний, зручно лежить в руці (146,6x74,8x8,8 мм / 140 м). Телефон представлено в білому, золотавому і темно-синьому кольорах.
Елементи керування
Корпус LG K410 розбірний, причому задня кришка знімається дуже легко. Під нею BRAIN-Гід виявив знімний акумулятор, слот для microSD і слоти для двох nanoSim-карток. На верхньому і бічних торцях немає ніяких керуючих елементів, а нижній вмістив аудіороз'єм і microUSB. Спереду над екраном бачимо розмовний динамік, фронтальну камеру і рядок датчиків.
Фірмова механічна клавіша включення і роздільні кнопки регулювання гучності розташовані під об'єктивом головної камери, на задній частині. Цей елемент «перекочував» у телефон з більш дорогих LG G2, LG G3. Виглядає таке рішення досить цікаво, але кнопки дуже щільно розміщені, що спочатку викликає дискомфорт.
Екран
Смартфон оснащений 5,3'' IPS-екраном без використання повітряного прошарку (технології In-Cell Touch). Дозвіл його складає 1280x720 пікселів, щільність - 277 ppi. Тут відмінна насичена чітка «картинка» з глибоким «чорним», з хорошими кутами огляду і високою яскравістю, достатньою для роботи на вулиці.
Якщо чесно, то BRAIN-Гід вважає, що це один з кращих екранів в бюджетному класі. Високочутливий сенсор підтримує до 10 торкань одночасно, а захисний шар та олеофобне покриття гарантують надійний захист дисплея.
Продуктивність
На роль обчислювального процесора було взято бюджетний чіп MediaTek MT6582, що містить 4 ядра (1,3 ГГц) і графіку Mali-400. Оперативної пам'яті у LG K410 - 1 ГБ, внутрішній накопичувач надає користувачу 16 ГБ з можливістю збільшення картами пам'яті.
Це не найпродуктивніша платформа, проте, цього вистачає на щоденну продуктивну роботу. Смартфон впевнено прокручує потокове відео, гідно поводиться в іграх, не висне і не нагрівається. Важкувато дається йому лише робота в браузері, і то коли відкрито багато вкладок.
ОС
З «коробки» LG K410 працює під управлінням ОС Android 5.0 з фірмовим лаунчером Optimus UI. Користувачеві доступні численні індивідуальні налаштиування, два режими головного меню, клавіатура з голосовим уведенням і автоматичним коректуванням. Зручно, що в портретному режимі клавіатуру можна змістити до правого або лівого краю, а в альбомному - розділити на 2 частини.
В цілому, інтерфейс дуже зручний і функціональний. Сторонніх програм в ньому не багато, лише фірмові сервіси плюс необхідний набір можливостей: файловий менеджер, програми для написання тексту на екрані, блокування Knock Code, взаємодія з «розумним» чохлом Quick Cover.
Камери
Основна 8 Мп камера досить добре знімає: фото виходять чіткими, з відмінним передаванням кольору, можлива макрозйомка. На сонці смартфон фотографує теж чудово, невеликі «шуми» виникають лише при недостатньому освітленні. Максимальна роздільна здатність кадрів становить 3264 x 2448 точок, відео пишеться в Full HD.
Дивно, але більш цікавою в телефоні є фронтальна 5 Мп камера для Селфі. Крім класичних автопортретів, вона може знімати за помахом руки, по тапу і навіть за голосовою командою. А перемикання між камерами відбувається за допомогою свайпа по екрану.
Мультимедіа
Звучання мультимедійного динаміка у телефоні непогане. Звук чистий, гучний, з акцентом на середні частоти. У якості мультимедіа програвача використовується стандартний плеєр без еквалайзера, який підтримує такі формати:
• аудіо: WMA, PCM, eAAC +, PCM-Blu-ray, AAC +, ADPCM, AAC, Vorbis, AMR (NB / WB), FLAC, OPUS MPEG1, MPEG2
• відео: XviD, MJPEG, H263, THEORA, HEVC (MP), VP8 / 9, MPEG4 (SP / ASP), H.264
Комунікації
Існує також версія LG K410 з підтримкою 4G LTE. Наш «піддослідний» з маркуванням K10 3G працює лише в мережах GSM / UMTS. Причому одна SIM-карта функціонує і в 2G, і в 3G, друга ж тільки в 2G. Режим роботи у них поперемінний, на одному радіомодулі.
До швидкості і стабільності роботи модулів Wi-Fi a / b / g / n / ac і Bluetooth 4.1у BRAIN-Гіда ніяких претензій не виникло. Для позиціонування на місцевості використовується GPS (A-GPS), який виявляє супутники менш ніж за 1 хвилину.
Автономність
Акумулятор в LG K410 ємністю 2300 мАг забезпечує девайсу прийнятний рівень автономності. У стандартному режимі, якщо не зловживати іграми, заряду вистачить на один світловий день. При безперервному відтворенні відео, телефон розрядиться за 6 годин. Заряджається смартфон від штатного ЗП близько 5 годин.
Висновки
BRAIN-Гід впевнений, що LG K410 неодмінно знайде свого покупця. Адже він коштує на порядок менше знаменитих флагманів, але виділяється цікавим дизайном і практичністю. Передня частина покрита захисним склом, задня - незвичайним немазким покриттям. Плюс до всього, у девайса добре продумана оболонка, з масою індивідуальних налаштувань і захистом Knock Code.
Гаджет виділяється хорошими комунікаційними і мультимедіа можливостями, підтримкою двох SIM-карт. Загалом, цей телефон прослужить Вам довгі роки, але вибір як завжди залишається за Вами.
Ласкаво просимо
Ласкаво просимо
Дякуємо
за реєстрацію!
Вам нараховано
грн BrainUp
на бонусний рахунок
Угода
Помилка