За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд HIS Radeon R9 270X 2048Mb IceQ Boost (H270XQ2G2M): графіка з унікальною системою охолодження

img

   Сучасного користувача вже важко, чим-небудь здивувати. Здається, що випробувано вже все. І, тим не менш, виробникам відеокарт це все ще вдається. Взяти хоча б модель R9 270X 2048Mb від HIS з фірмовою системою охолодження IceQ, яка відрізняється навіть своїм зовнішнім виглядом.

   Графічний процесор відеокарти HIS працює на частоті 1000 МГц (1050 МГц в Boost). Частота роботи відеопам'яті GDDR5 становить 5600 МГц, а розрядність шини - 256 біт.

   Дана модель цікава набором графічних роз'ємів: пара DVI, пара Display Port, DVI-I і HDMI. За допомогою йде в комплекті перехідника можна підключати і монітори з VGA-роз'ємами.

HIS Radeon R9 270X 2048Mb IceQ Boost

   Але головною перевагою моделі є все ж її система охолодження. Відрізняючись незвичайною конструкцією, вона також відрізняється і низьким рівнем шуму і гарною ефективністю. І це незважаючи на наявність одного єдиного вентилятора. Важливо і те, що гаряче повітря виводиться з корпусу і не стає причиною додаткового нагрівання інших компонентів. IceQ побудована з використанням алюмінієвого радіатора складної форми і декількох мідних теплових трубок. Тобто виробник задіяв найкраще, що існує на сьогоднішній день для охолодження системи.

    Незважаючи на наявність заводського розгону, дана графіка містить і непоганий розгінний потенціал. Причому для проведення цієї процедури виробник надає фірмову утиліту iTurbo з широкими можливостями. Це програмне забезпечення надає найширший контроль над графічним адаптером. Всі настройки проводяться в кілька кліків.

HIS Radeon R9 270X 2048Mb IceQ Boost

   Відеокарта не занадто ненажерлива, так що блоку живлення на 500 Вт вам буде більш ніж достатньо.

    Висновок:

   R9 270X 2048Mb від HIS призначена виключно для геймерів. Вірніше для тих, хто шукає реально просунуту графіку.

   Відрізняючись невисокою (для своїх можливостей) вартістю, ця відеокарта надасть вам відмінну продуктивність і гарний розгінний потенціал.

09.07.2014 29
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!