За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд HIS Radeon R9 280X 3072Mb iPower IceQ X Boost (H280XQM3G2M): все для ігор - заводський розгін + ефективне охолодження

img

Деякі відеокарти відрізняються не тільки високою продуктивністю і можливістю для оверклокінгу, але ще і поставляються з заводським розгоном. Відповідно, для того щоб працювати під такими навантаженнями, вони потребують високоефективній системі охолодження, що гарантує відсутність перегріву навіть після дуже тривалої роботи на максимумі. Рішення R9 280X 3072Mb iPower IceQ X Boost від HIS належить саме до таких.

Ця ігрова карта побудована на графічному процесорі Radeon R9 280X (850 МГц / Turbo Boost 1000 МГц) від AMD. На карті встановлено 3072 МБ відеопам'яті GDDR5 6000 Мгц. Висока ефективність використання пам'яті досягається завдяки тому, що розрядність шини складає 384 біт. Підтримується максимальний дозвіл в 4096x2160 пікселів.

HIS Radeon R9 280X 3072Mb iPower IceQ X Boost

Дана відеокарта здатна продемонструвати дійсно хорошу продуктивність. А значить, потребує ефективного охолодженні. Що забезпечується фірмовим рішенням IceQ X з двома вентиляторами по 89 мм, що мають складну форму крильчатки. Масивний алюмінієвий радіатор з'єднаний з основою за допомогою двох 8-мм теплових трубок і трьох 6-мм. Така конструкція сприяє ефективному відводу тепла і одночасно з цим забезпечує мінімально можливий рівень шуму. У звичайному режимі роботи відеокарту практично не чути. Та й при максимальних навантаженнях «голос» у неї не надто гучний.

Природно, що така система охолодження просто не могла не позначитися на габаритах відеокарти. Її довжина становить аж 297 мм, що обов'язково потрібно врахувати при виборі корпусу. Інша важлива вимога - наявність блоку живлення потужністю в 750 Вт

У комплекті з відеокартою поставляється диск, на якому користувач знайде не тільки драйвера, а й фірмову утиліту iTurbo, завдяки якій забезпечується практичний повний контроль над пристроєм, з'являється можливість його моніторингу.

HIS Radeon R9 280X 3072Mb iPower IceQ X Boost

Також в комплекті йдуть і два містка CrossFire допомогою яких можна встановлювати відразу кілька відеокарт. Заявлено, що установка відразу двох таких моделей забезпечує приріст продуктивності відразу на 70%.

Висновок:

Відеокарта R9 280X 3072Mb iPower IceQ X Boost від HIS зі старту орієнтована на вимогливих геймерів, які люблять шпальти «по максимуму».

 

Якщо ж ви не настільки спокушені в ігрових тайтлах, то варто звернути увагу на більш прості рішення.

17.06.2014 53
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!