BRAIN-БЛОГ
Компанія CANON не перестає дивувати своїх шанувальників, як у випадку з фотокамерою серії EOS 600D, яка хоч і відноситься до класу аматорських гаджетів, але знімає практично на рівні професійних камер, зручна в управлінні і поставляється в «китової» комплектації з зовнішнім об'єктивом Canon EF 50mm f/1.8II.
При знайомстві з даною камерою перше, що кидається в очі так це великий 3 "TFT-дисплей з 1,04 млн. пікселів, покритий подвійний антибликовой плівкою. Картинка на ньому просто верх досконалості: яскрава, барвиста, з природними кольорами і відтінками. Екран кріпиться до корпусу за допомогою поворотного механізму, а значить, вміє «ловити» кадр з самих неймовірних ракурсів.
Високочутлива CMOS-матриця (22,3 x14, 9 мм) володіє 18 Мп дозволом, що при зйомці виливається в досить якісні фото з роздільною здатністю 5184х3456 точок. Однак, зберігаючи їх у форматі RAW, ви отримаєте досить «важкі» зображення обсягом до 20 МБ, тому для економії місця CANON пропонує скористатися спеціальним режимом «JPEG Normal». У плані відео характеристики виглядають простіше: 1920x1080 точок, швидкість 30 кадрів в секунду. Максимальний розмір одного відеоролика не перевищує 30 хвилин, а весь матеріал зберігається на карті пам'яті SD / SDHC / SDXC.
Налаштування Canon EOS 600D обіцяють широкі можливості для фотографування. Всередині моделі працює потужний процесор DIGIC 4, що забезпечує серійну зйомку на швидкості 3,7 кадри / с - замало для профі, але для новачка в самий раз. Ще одна особливість камери - режим Live View. При його активації ви зможете налаштувати сітку кадрування, яка значно спрощує зйомку, особливо пейзажів. Зйомка в цьому режимі дозволяє фотографу побачити на екрані 100% кадру (з видошукачем (оптична система пентазеркало) лише 95% кадру).
У плані чутливості EOS 600D є типовим «середнячком»: ISO в стандартному режимі складає 100-6400, в розширеному - до 12800 одиниць. У моделі встановлена 9-точкова система фокусування і 63-зонний датчик експозиції. Крім іншого камера оснащена вбудованим спалахом з лампою зменшення «червоних очей», а також вміє керувати зовнішніми спалахами Speedlite серії EX, в тому числі і бездротовим способом. Повного заряду літій-іонного акумулятора пристрою вистачає майже на 500 знімків.
І нарешті, власники EOS 600D можуть не боятися подряпин і невеликих механічних пошкоджень, так як її корпус виконаний з міцного сплаву нержавіючої сталі і скловолокна. Сама модель компактна і досить легка (133,1 x99, 5x79, 7 мм/570 г), а за рахунок шорсткою поверхні і прогумованих вставок вона не норовить вислизнути з рук.
Висновок
CANON EOS 600 D EF - S 18-55 mm IS kit є в деякому роді революційної камерою, яку визнали кращою на TIPA 2011 і EISA 2011-2012.
Дану модель можна порекомендувати в якості першої зеркалки, завдяки багатому функціоналу і відмінній якості фотографій і помірної вартості.
Ласкаво просимо
Ласкаво просимо
Дякуємо
за реєстрацію!
Вам нараховано
грн BrainUp
на бонусний рахунок
Угода
Помилка