За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд ASUS P8B-MX: рішення для створення компактного продуктивного сервера

img

Материнські плати, подібні ASUS P8B-MX, не б'ють рекорди продажів, так як вони проектуються для вирішення специфічних завдань, наприклад, побудови невеликих серверів для технічної підтримки офісів і потужних робочих станцій, з упором на надійність і функціональність, а не на розгін.

 

Сама плата однопроцесорна і побудована на платформі Intel Bromolow з Socket 1155 у форм-факторі MicroATX. Розміри «материнки» досить компактні - 244x244 мм. Це дозволяє розміщувати більшу кількість серверів в одній стійці, що значно економить простір.

ASUS P8B-MX підтримує різні процесори виробництва Intel - від Celeron до Xeon, побудовані на архітектурах Ivy Bridge або Sandy Bridge. Максимальний об'єм ОЗУ може становити 32Гб DDR3 1600 МГц з підтримкою 4-канального режиму роботи.

Плата оснащена вбудованим відеоадаптером Aspeed AST2050 з 16 МБ відеопам'яті. Природно, що ні про яку підтримку складної 3D-графіки тут не може бути й мови. Але для виконання завдань, скажімо, системного адміністратора цього більш ніж достатньо.

Дискова система будується на 6x SATA2 3Gb / s (контролер Intel C202) з підтримкою програмного RAID 0, 1, 5, 10.

На борту плати передбачені відразу два мережних контролери Intel 82574L, що відрізняються підтримкою як вже застарілого протоколу IPv4, так і новітнього IPv6. Працюючи в парі, вони здатні підвищити відмовостійкість системи, а завдяки балансуванню навантаження забезпечується більш ефективне використання мережі.

Материнская плата ASUS P8B-MX

Набір слотів розширення включає в себе 1x PCI-E 3.0 x16, 1x PCI і 1x PCI-E 2.x x4. Також передбачено відразу п'ять 4-пінових роз'ємів для підключення вентиляторів, і два роз'єми для додаткових USB-портів.

 

Роз'єм для живлення у цієї плати 24-піновий (довгий, 24 +4 pin), плюс додаткові роз'єми для живлення процесора.

 

На задній панелі розмістилися 2х USB, 2х LAN (RJ-45), COM-порт, VGA, а також PS / 2 для клавіатури і миші.

Важливою особливістю даної материнської плати є підтримка найрізноманітніших операційних систем, що відносяться до сімейства Windows, Linux або BSD. А задіяний в платі UEFI BIOS підтримує диски і дискові розділи, ємністю більше 2,2 ТБ.

Для підтримки технології KVM-over-Ethernet і отримання можливості віддаленого доступу до системі, можна задіяти модуль ASMB5-iKVM сумісний зі стандартом IPMI 2.0 (купується окремо).

Плата поставляється в картонній коробці без будь-яких надмірностей, тому в комплект входить: заглушка на задню панель, кілька SATA-кабелів, диск з драйверами і ПЗ, керівництво користувача. На «материнку» надається 3-річна гарантія виробника.

Висновок

Материнська плата ASUS P8B-MX - це вдалий спосіб побудувати компактний, але при цьому надійний сервер, для вирішення найрізноманітніших завдань офісного характеру.

 

Дану плату також можна рекомендувати для створення домашнього сервера, враховуючи її вдале співвідношення «ціна / якість».

30.09.2013 9
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!