Перевірте написання, чи введіть найближчий до вас
BRAIN-БЛОГ
Тайванська компанія ASUSTek відома користувачам у всьому світі своїми легендарними материнськими платами: від простих офісних «робочих конячок» до наддорогих «монстрів». MAXIMUS VI EXTREME належить саме до таких звірюка, з неймовірними можливостями для розгону.
Криваво-червоний колір текстоліту, продумане розташування компонентів, форма елементів системи охолодження - все це додає платі зовнішньої привабливості, яка змушує серце будь-якого ентузіаста прискорено битися. Однак слід враховувати те, що слот PCI Express 3.0 x16 вгорі розміщено поруч з процесором, так що місця для установки масивного процесорного кулера і відеокарти зі значною СО може не вистачити.
Плата оснащена Socket 1150 і дозволяє встановлювати рішення I ntel Core серії i3 / i5 / i7, Celeron або Pentium 4-го покоління. Для ОЗУ передбачено чотири слоти DIMM (до 32 ГБ), що працюють на частоті 3200 МГц. Підтримується і робота в 2-канальному режимі.
Для створення дискової підсистеми передбачено 10 х SATA 6 Гбіт / с. Також можна використовувати mPCIe Combo II з твердотілим накопичувачем і mini-PCI Express 2.0 x1 з встановленим Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac і Bluetooth 4.0.
Серед слотів розширення є: 2х PCI-E 3.0 X16 / 8, PCI-E 3.0 X8 / 0, 2х PCI-E 3.0 X8, PCI-E 2.0 X4. При цьому користувачеві доступні різні варіанти їх спільного використання для об'єднання відеокарт за допомогою NVIDIA SLI, AMD CrossFireX.
Не менш примітна і інтерфейсна панель «материнки». Тут розташувалися: DisplayPort, HDMI, 2x USB 2.0, 6х USB 3.0, S / PDIF, LAN, 6 аудіороз'ємів, кнопка Clear CMOS, клавіша ROG Connect / USB BIOS Flashback і навіть PS / 2.
Серед додаткових можливостей варто відзначити наявність на платі кнопок MemOK!, Включення живлення і перезавантаження. Поруч з ними розташований індикатор POST-кодів, а також перемикач Fast Boot, що дозволяє підвищити швидкість завантаження системи. Є й перемикачі для відключення невикористовуваних слотів PCI-Express.
Комплектація плати вражає: заглушка інтерфейсної панелі, 10х SATA-кабелів з наклейками для маркування, 3 містка NVIDIA SLI і 1 AMD CrossFireX, мініатюрна плата mPCIe Combo II з бездротовим адаптером, антена Wi-Fi, набір Q-Connectors, кабель ROG Connect, диск з ПЗ, драйвера і наклейки.
Окремої згадки заслуговує модуль OC Panel з 2,6 "РК-екраном, який встановлюється на місце 5" приводу або виноситься назовні. На дисплей виводиться найрізноманітніша системна інформація. Також на ньому розташовані кнопки управління режимами розгону. Цей інструмент здатний працювати в декількох режимах і значно спрощує життя оверклокера. А підключається модуль до плати за допомогою спеціального роз'єму.
Для управління материнкою виробник пропонує кілька фірмових утиліт. Що ж до BIOS, то він традиційний для материнських плат ASUS такого рівня: величезні можливості для екстремального розгону системи.
Висновок:
Якщо ви хочете зібрати справжнього монстра обчислення, оснащеного самими передовими технологіями, то MAXIMUS VI EXTREM E від ASUS - це вірний вибір.
Цю модель можна рекомендувати оверклокерам, які після екстремальних розгонів системи використовують для її охолодження рідкий азот.
Ласкаво просимо
Ласкаво просимо
Дякуємо
за реєстрацію!
Вам нараховано
грн BrainUp
на бонусний рахунок
Угода
Помилка