За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд ASUS MAXIMUS V FORMULA: тільки для справжніх цінителів швидкості!

img

Бренд ROG (Republic of Gamers) компанії ASUS створювався спеціально для випуску комп'ютерних комплектуючих, призначених для справжніх геймерів. Тих, хто готовий купувати дорогі рішення з метою отримати максимум задоволення від ігрового процесу. Ці рішення high-end класу виділяються всім - зовнішнім виглядом, технічними характеристиками, упаковкою і навіть гучними назвами, як у випадку з материнською платою ASUS MAXIMUS V FORMULA.

Раз вже в назві використовується слово «FORMULA», то виробник, не особливо орігінальнічая, вирішив оформити материнську плату в «гоночному» стилі, оснастити її характерними елементами нагадують спортивний болід. Сама плата чорного кольору з вкрапленнями червоного, що виглядає дійсно дуже красиво.

При розробці «Материнки» багато уваги було приділено системі живлення - в даному випадку мова йде про Extreme Engine Digi + II. PWM виконаний з високоякісних елементів і оснащений масивним (але не заважає установці великого кулера) радіатором, забезпеченим двома штуцерами для підключення рідинної системи охолодження. Є три коннектора живлення: 24-pin EATX, 8-pin ATX і 4-pin ATX. Південний міст прикритий простим і відносно невеликим чорним радіатором. У цілому охолодженню приділено чимало уваги. Одних тільки роз'ємів для підключення вентиляторів на платі 8 штук (всі 4-пінові).

Дана «мати» реалізована на основі логіки Intel Z77 і відмінно розкриває її можливості. Сокет LGA1155 дозволяє встановлювати процесори Intel Core i7 / i5 / i3 2-го і 3-го поколінь. Максимальний об'єм ОЗУ може становити 32 ГБ DDR3 2800 МГц, для установки планок пам'яті передбачено 4 слота, також можлива робота в двоканальному режимі.

Сама плата має досить великі розміри - 305x257 мм, що потрібно враховувати при виборі корпусу. На ній розмістилися відразу 7 слотів розширення - максимально можливу кількість для АТХ. Це 3х PCI-E 3.0 x16, 3x PCI-E 2.x x1, 1x PCI-E 2.x x4. Є також і mini-PCI Express, службовець для підключення плати з модулями Wi-Fi і Bluetooth. Потрібно відзначити, що засувки у цих слотів також мають «гоночний» вигляд, так як нагадують спойлер гоночної машини.

материнская плата MAXIMUS V FORMULA

Також на платі можна виявити 2 роз'єми SATA 3 Гбіт / с і 6х SATA 6 Гбіт / с (червоного кольору). У правому верхньому кутку розташувалися кнопки «Start» і «Reset». Їх наявність давно вже стало звичним для материнських плат такого рівня. Але в даному випадку вони мають досить незвичайне оформлення. Поруч з ними є майже непомітна кнопка «GO», що служить для запуску на безпечних налаштуваннях пам'яті, у разі якщо з розгоном пам'яті переборщили.

На задній панелі розташовані 4х USB 3.0, 4х USB 2.0, оптичний S / PDIF вихід, оптичний S / PDIF вхід, LAN, eSATA, кнопка скидання CMOS і перемикач ROG Connect, 5 аудіороз'ємів. Там же розташовані DisplayPort і HDMI, але працювати вони будуть тільки за наявності у вашого процесора графічного ядра. До речі, виробник заявляє, що завдяки наявності технології HyperFormance і можливості встановлення рідинного охолодження продуктивність дискретної графіки може бути на 60% вище, ніж у випадку з більш простими моделями.

Взагалі, що стосується різних технологій, то модель MAXIMUS V FORMULA може традиційно похвалитися їх повним набором буквально для всього - моніторингу, налаштувань, розгону і т. п. Особливої ​​згадки заслуговує ROG Connect. Вона дозволяє підключити до материнської плати інший комп'ютер (його продуктивність абсолютно не важлива) і стежити за усіма змінами значень BIOS в реальному часі. Завдяки цьому з'являється можливість розгону, що називається, «на льоту».

До речі, розгінний потенціал у плати дійсно найширший. Власне кажучи, вона і створювалася саме для любителів розгону. В BIOS навіть передбачена окрема вкладка, позначена як Extreme Tweaker. Ось де роздолля для ентузіастів - на те, щоб розібратися з усіма параметрами, потрібно чимало часу.

Під час роботи плата світиться буквально як новорічна ялинка. Горять кнопка «Start», індикатор POST-кодів, а також безліч корисних світлодіодів встановлених виключно для краси. Вимкнути всю цю ілюмінацію неможливо. Втім, і бачити її зможуть лише власники прозорих корпусів.

материнская плата MAXIMUS V FORMULA

Поставляється ASUS MAXIMUS V FORMULA в привабливою зовні червоній коробці з відкидною кришкою, під якій розташовано прозоре віконце, крізь яке видно саму плату. Комплектація у «материнки» царська: купа SATA-кабелів, заглушка інтерфейсній панелі, дві антени для бездротових комунікацій, міст SLI, плата з модулями Wi-Fi і Bluetooth, перехідники Q-Connector, кабель ASUS ROG Connect, різна супровідна документація, диск з ПЗ і наклейки з логотипом ROG

 

У продажу можна знайти і більш дорогу варіацію поставки - ASUS MAXIMUS V FORMULA ThunderFX, до якої входять також зовнішня звукова карта ThunderFX з контролером C-Media 6631 і мишачий килимок.

Серед недоліків ASUS MAXIMUS V FORMULA варто відзначити її чималу вартість і не найвища, всупереч запевненням виробника, якість звуку, що забезпечується вбудованою звуковою картою (втім, його буде цілком достатньо для більшості користувачів).

 

Втім, поціновувачі дійсно якісного звучання напевно скористаються окремої звуковою картою або придбають ту версію MAXIMUS V FORMULA, з якою в комплекті поставляється додатковий аудіомодулем.

Висновок

У цілому ж MAXIMUS V FORMULA - це гідне рішення, яке однаково добре підходить як для геймерів, так і для ентузіастів розгону.

Якісне виконання, найширші можливості, привабливий зовнішній вигляд, велику кількість інтерфейсних роз'ємів - все це повністю виправдовує чималу вартість цієї елітної материнської плати, а вирішувати, звичайно ж, вам.

21.08.2013 5
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!