За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Топ 15 моделей TWS навушників - Рейтинг 2025 року

img

TWS навушники, один із сегментів аудіотехніки, що найстрімкіше розвивається. Вони забезпечують власнику максимальну свободу дій. Цього року на ринку з'явилося чимало новинок, зокрема навіть бюджетні моделі з підтримкою Hi-Res кодеків.

Якщо ви плануєте купити бездротові навушники і хочете вивчити пропозицію - наша стаття з 15 найкращих моделей 2025 року допоможе вам зорієнтуватися. Під час складання рейтингу ми звертали увагу на якість звучання (хоча й розуміємо, що це досить суб'єктивна категорія), а також на функціонал і комфорт у використанні.
 

 


Бюджетні TWS навушники

До цього сегмента ми включили навушники вартістю до 1800 грн. Звичайно, в цьому ціновому діапазоні не можна розраховувати на ідеальний звук, проте бюджетники «свіжих» серій сильно підтягнулися і за якістю звуку, і за комфортом використання. 


 

Xiaomi Redmi Buds 4 Lite

Xiaomi Redmi Buds 4 Lite

Відкривають наш рейтинг у бюджетному сегменті TWS навушники Xiaomi, а саме модель Redmi Buds 4 Lite. Ми вважаємо, що вони є тим мінімумом, з якого варто починати знайомство з TWS.

Почнемо з комплектації, яка тут більш ніж скромна. У коробці самі навушники, кейс і... інструкція. Немає навіть копійчаного матерчатого чохла для кейса. 

Самі навушники доволі комфортні завдяки малій вазі, кожна вкладка важить лише 3,92 гр. Є датчик розпізнавання посадки, тобто навушники вмикаються тільки якщо ви їх одягли. Це допомагає економити заряд. 

До речі про заряд, повністю заряджені вкладиші можуть «прожити» до 5 годин, що чимало (при рівні гучності до 60%). Щоб повністю зарядити навушники в кейсі знадобитися трохи більше 30 хвилин.  Кейс може забезпечити до 20 годин автономності і з 0 до 100% заряджається близько 5 годин. 

Що стосується звуку, то він відповідає ціні. Баси є, але для повноцінної реалізації їм не вистачає повної ізоляції вушного каналу, проте це особливості всіх вкладишів. Середні частоти досить рівні, якогось випирання немає. Високі не дратують. 

Якість вмонтованих мікрофонів не ідеальна, враховуючи ціну навушників. За високого рівня шуму говорити буде складно, однак, за середнього – співрозмовник легко розбере все, що ви говорите. 

У підсумку, нам залишається тільки підтвердити сказане на початку опису: ця модель - мінімум, з якого варто взагалі розглядати до купівлі TWS навушники. 

 

Плюси

Мінуси

Пристойний час автономної роботи

Обмежена комплектація

Доступна ціна 

 

Непогана якість матеріалів та виконання

 

 

Philips TAT2206 True Wireless IPX4

Philips TAT2206 True Wireless IPX4

Наступні навушники в нашому рейтингу представлені брендом Philips. Хоч TAT2206 True Wireless IPX4 досить бюджетні, вони можуть похвалитися кількома нехарактерними для бюджетних навушників опціями: вологозахистом IPx4, підтримкою швидкого заряджання і непоганою комплектацією. 

У комплект входить кейс, зарядний кабель, матерчатий чохол, інструкція і комплект змінних амбушур. Сам кейс не мазкий, не скрипить, не люфтить, його можна відкрити однією рукою. Швидка зарядка, забезпечить одну годину автономної роботи за 15 хвилин у кейсі. Загальна автономність з чохлом - 18-20 годин. Вкладиші можуть працювати до 6 годин за рівня гучності <60%. При цьому максимальна гучність навушників невелика, її іноді може не вистачати щоб «перекривати» зовнішній шум. 

Щодо самих вкладишів, то управління кнопкове. У вусі вони сидять досить зручно, не відчуваються важкими. До управління легко пристосуватися. Навушники можна використовувати для спорту, оскільки сертифікація IPx4 забезпечує захист від бризок і поту. 

Щодо звучання, то воно досить гідне для бюджетних TWS навушників. Сцена доволі широка, є баси (з деякою глибиною і навіть забарвленням), середні частоти яскраво виражені, «високі» не пісочать і не ріжуть вухо. Деталізація звучання непогана, але чогось надзвичайного очікувати не варто. 

У підсумку, за свої гроші це досить гідні TWS навушники, до яких можна доскіпуватися хіба що за відносно низький рівень максимальної гучності. 

 

Плюси

Мінуси

Підтримка швидкої зарядки, USB Type-C

В шумному середовищі може не вистачити рівня гучності

Навушники можна використовувати окремо одне від одного

 

ЗахистIPx4

 

 

QCY T18

QCY T18

Наступні навушники в нашому рейтингу - один із найкращих варіантів, які ви можете придбати за +\- 1400 грн. QCY T18 мають низку особливостей, як і будь-яка бюджетна модель, але, за сукупністю характеристик, можливостей і комфорту - це дуже гідні навушники. До того ж, у них є фірмовий додаток, чого немає у всіх раніше розглянутих моделей. 

Почнемо ми знайомство з найголовнішого в цій моделі - а саме звуку. Перший позитивний момент - це високий рівень максимальної гучності. На 100 % гучності слухати музику в них зможуть одиниці. Найбільш «комфортне» звучання досягається на 50-60% гучності. Що стосується самого звучання, то воно трохи вище середнього. Є бас, середні частоти доволі «гладкі» і розбірливі, «верхи» трохи напористіші, ніж хотілося б. 

Що стосується автономності, то за рівня гучності 50-60%, вкладиші можуть пропрацювати до 7-8 годин. Загальна автономність кейса - 30 годин. Є швидка зарядка: за 5 хвилин у кейсі ви отримаєте 1 годину відтворення на 50% гучності. Щоб повністю зарядити кейс знадобитися 1 година 35 хвилин.

Другий позитивний момент - підтримка застосунку з еквалайзером, який налаштовується, що в цьому ціновому сегменті є рідкістю. І третій плюс - щільна, універсальна посадка. Вона підійде багатьом, так що «витрусити» навушники буде складно навіть під час активних тренувань. Самі вкладиші досить легкі - вага кожного - 4,8 гр, не рекордний, але непоганий показник. 

З незначних недоліків можна згадати хіба що, досить дешевий пластик кейса. У деяких екземплярах кейс може трохи люфтити. 

Резюмуючи, QCY T18 - досить бюджетні навушники зі значною автономністю, високим рівнем гучності та фірмовим застосунком.

 

Плюси

Мінуси

Еталонна для подібного цінового сегменту автономність, підтримка швидкої зарядки

Дешеві матеріали, люфти в кришці кейсу

Непогане пасивне шумопригнічення

 

Непоганий звук

 

 

OPPO ENCO BUDS2 PRO

OPPO ENCO BUDS2 PRO

У нашому рейтингу TWS навушників знайшлося місце для вельми цікавої моделі від бренду OPPO, а саме - Enco Buds 2 PRO. Її унікальність у тому, що вона забезпечує практично еталонне, для своєї ціни, звучання треків у стандартному стисненні, яке характерне для потокових сервісів. Саме тому зі звуку ми і почнемо. 

У навушників 12.4 мм динаміки з композитними діафрагмами. Вони забезпечують рівний, глибокий і деталізований бас без перегинів і каші, навіть під час прослуховування важкої музики. Середні частоти взагалі можуть дати фору за якістю звучання деяким дорожчим моделям - вони шовковисті, дуже розбірливі й орієнтовані на чіткість відтворення вокальних партій. Верхні частоти теж вельми гідні. За звучанням навушники ідеально розкриються в таких жанрах як R&B, а також танцювальна і клубна музика. Активного шумозаглушення в навушники не завезли. 

У кейсі вкладиші повністю заряджаються за 1,5 години, забезпечуючи власнику до 8 годин звучання. Сам кейс забезпечує до 38 годин відтворення. Є підтримка швидкого заряджання. 

Брендовий додаток Hey melody дасть змогу налаштувати еквалайзер або вибрати готові пресети звучання для популярних музичних стилів. На момент написання рейтингу повноцінна робота застосунку була гарантована тільки для Android. На iOS він теж працює, але може не підтримувати деякі функції. 

У підсумку, ці навушники справедливо замикають бюджетний сегмент і є чудовим вибором для цінителів ритмічної музики. 

 

Плюси

Мінуси

Найкращий звук для потокових сервісів в сегменті недорогих навушників

Коректність роботи застосунку в iOS

Підтримка швидкої зарядки, значна автономність

 

Мобільний застосунок

 

 

XIAOMI REDMI BUDS 5

XIAOMI REDMI BUDS 5

REDMI BUDS 5 це TWS навушники Xiaomi і, за сумісництвом, одне з найкращих бюджетних рішень за ~1500-1600 грн. Модель відносно «свіжа», представлена на самому початку 2024 року. Навушники важать по 5,1 гр кожен і виконані у форм-факторі вакуумних «вкладишів». Вони мають сертифікат пило- та вологозахисту IP54, що дає змогу використовувати їх під час занять спортом. 

Якщо говорити про звук окремо, то тут можна обмежитись лише одним зауваженням - навушники в бюджеті до 2000 грн підтримують кодек LDAC. Так, він не скрізь і не завжди коректно працює, але для подібного цінового сегмента це само-по-собі досягнення. Що стосується якості відтворення стандартних для потокових сервісів треків на 256-320 кб/с, то тут все дуже рівно і прогнозовано. Бас трохи вищий за середній, не надто глибокий, середні частоти мають навіть деяку бархатистість і доволі деталізовані, верхи без «піску» і доволі згладжені на піках. Звучання можна тонко налаштувати в застосунку Xiaomi Earbuds, де є кілька готових пресетів еквалайзера і можливість створити два власних. 

Автономність у вкладишів набагато вища за середню. Виробник стверджує що вони можуть пропрацювати до 10 годин на одному заряді. При цьому сам кейс забезпечує до 38 годин звучання і повністю заряджається за 1 годину 45 хвилин. Швидка зарядка присутня - година звучання за 5 хвилин живлення від електромережі. 

Резюмуючи, якщо ви знайдете XIAOMI REDMI BUDS 5 за 1600-1800 грн, то отримаєте: високу автономність, еквалайзер у мобільному застосунку, доволі непоганий звук і підтримку Lossless кодека. 

 

Плюси

Мінуси

Підтримка кодека LDAC

Є вигідною покупкою лише якщо брати їх зі знижкою

Висока автономність, швидка зарядка

 

Пило- та волого-захист за класом IP54

 

 


Середньо бюджетні TWS навушники

У цей сегмент ми включили моделі з вартістю від 2000 до 6000 грн. Функціонал TWS навушників середнього бюджетного сегмента істотно розширюється: тут уже більше варіантів з підтримкою Hi-Res кодеків, активного шумозаглушення і свіжих протоколів швидкої зарядки.


 

OPPO ENCO AIR3 ETE31

OPPO ENCO AIR3 ETE31

Відкривають середньо-бюджетний сегмент навушники представлені брендом OPPO. Насамперед вони будуть цікаві тим, кому з тієї чи іншої причини не підходять вакуумні моделі. 

Говорячи про оновлену серію Air3, слід одразу зупинитися на дизайні кейса - порівняно з Air2 візуальну концепцію було повністю переосмислено. Тепер кейс нагадує овальну капсулу космічного шатла. У нього прозора верхня кришка і немає жодної гострої грані. Форма кейса надзвичайно зручна для носіння в кишені, до того ж він доволі компактний. На нижньому боці розташоване гніздо USB Type-С. 

Навушники мають пило- та вологозахист за класом IP54, тобто вони точно переживуть слабкий дощик або інтенсивне тренування в спортзалі. А ось під душ із ними краще не потрапляти. Алгоритм шумозаглушення, що використовується в гарнітурі, брендовий, він позначається абревіатурою (DNN - deep neural network). Нейромережу навчають, «згодовуючи» їй записи різних шумів і перешкод, одночасно надаючи «чисті» записи. Ефективність шумозаглушення DNN не поступається деяким активним шумодавам у набагато дорожчих навушниках. Наприклад, ви можете комфортно спілкуватися в рухомому вагоні метро і чітко чути співрозмовника. 

Автономність у навушників досить непогана - на середній гучності вони працюють до 8 годин. Присутня швидка зарядка - за 10 хвилин у кейсі ми отримаємо дві години відтворення. Сам же кейс забезпечує 4 повних цикли зарядки (виробник заявляє 25 годин, що трохи менше фактичного показника). 

Що стосується звуку, то він повністю відповідає ціновому сегменту. Баси у вкладишів, традиційно, просідають, проте звукоінженери Oppo цю проблему вирішили. Завдяки невеликому піку в районі 80 Гц, низькі частоти вирівнюються, і бас стає досить щільним, без зайвого гудіння. Середні частоти - практично ідеальні для цього цінового сегмента, невеликі нерівності частот не відчуваються як дисбаланс, а, скоріше, додають звучанню характеру і впевненості. Високі також мають кілька слабко виражених піків, які додають +10 до характеру. Загалом, виходить досить збалансоване звучання, з нотками індивідуальності. 

Користуватися вкладишами вельми комфортно, брендовий додаток присутній, шумозаглушення - ефективне. Одним словом це гідні для своєї ціни навушники. 

 

Плюси

Мінуси

Одні з найкомфортніших та доступніших вкладишів у своєму ціновому сегменті

Брендовий застосунок може некоректно працювати з iOS

Непогана автономність

 

Оригінальний дизайн кейса. Компактні та зручні

 

 

realme Buds Air 6 (RMA2402)

realme Buds Air 6 (RMA2402)

realme Buds Air 6 - спрощена версія топової лінійки PRO, в якій залишилася низка переваг флагмана. Наприклад: активне шумозаглушення, підтримка Hi-Res кодеків LHDC 5.0, динаміки діаметром 12.4 мм і функціональний додаток для тонкого налаштування. 

Усього озвученого, при ціні ~3000 грн, вже майже достатньо, щоб вважати ці бездротові навушники вельми непоганими. Однак, залишаються питання з приводу комфорту у використанні та звучання. Давайте розбиратися.

Це внутрішньоканальні навушники, з вологозахистом IP55, тобто їм байдуже до серйозної зливи або промивання під струменем води з крана. Кейс не має індикатора заряду, повністю заряджається за 1 годину 15 хвилин і забезпечує до 40 годин програвання. Самі вкладиші можуть пропрацювати до 7 годин за ввімкненого LHDC 5.0 на 70 % гучності. Активне шумозаглушення прибирає звуки гучністю до 50 дБ і виконує свою функцію задовільно. 

Звучання енергійне з упором на баси, непогано збалансоване, середина деталізована, високі органічні. У стокових налаштуваннях еквалайзера можна знайти недоліки, але це легко виправити в додатку realme Link. Утиліта інтуїтивно зрозуміла і вельми функціональна. До речі, рівень заряду кейса можна подивитися тільки в цьому застосунку, і тільки якщо обидва вкладиша знаходяться всередині. 

Для своєї вартості це чудові навушники, з незначних мінусів тільки глянсовий мазкий пластик вкладишів і їхня нещільна посадка в кейсі. 

 

Плюси

Мінуси

Активне шумопригнічення

Глянцевий маркий пластик

Підтримка Hi-Res кодеків LHDC 5.0

Нещільна посадка у кейсі

Функціональний і зручний застосунок

 

 

ANKER SOUNDСORE LIBERTY 4 NC

ANKER SOUNDСORE LIBERTY 4 NC

TWS навушники Anker присутні в наших рейтингах майже завжди. У 2025 своє місце в середньому бюджеті зайняли SOUNDCORE LIBERTY 4 NC. Це внутрішньоканальні навушники з активною технологією шумозаглушення ANC 2.0, підтримкою Hi-Res кодека LDAC і новітнього стандарту Bluetooth 5.3. 

Bluetooth 5.3, крім високої якості зв'язку, більш енергоефективний ніж стандарт попереднього покоління. Тому навушники забезпечують до 10 годин звучання (з вимкненим шумозаглушенням). Кейс дає до 50 годин відтворення. Швидка зарядка дозволяє отримати 1 годину 45 хвилин звучання за 5 хвилин у кейсі. 

За якістю звучання навушники можуть дати фору навіть дорожчим моделям від іменитих брендів. Розбірливі низи, чітка середина і верх, загальний напористий характер звуку, з відчутним драйвом. Налаштувати звук під себе можна в застосунку за допомогою еквалайзера, а також створити до 6 індивідуальних звукових профілів. 

Функціонал у навушниках може і поступається флагманським моделям, але він доволі продуманий і дає користувачеві більшість дійсно корисних опцій. Є кілька варіантів шумозаглушення, два різні режими прозорості, вбудований профіль 3D-звучання, можливість швидкого під'єднання до кількох пристроїв одночасно, бездротове заряджання, підтримка ігрового режиму, авторегулювання гучності та багато іншого.

Якщо вам потрібні навушники за +\- 4000 грн з чудовим звуком і доволі широким функціоналом - то SOUNDCORE LIBERTY 4 NC чудовий вибір. 

 

Плюси

Мінуси

Широкі функціональні можливості

Істотних мінусів нема

Чудовий звук

 

Підтримка бездротової зарядки

 

 

SONY WF-C700N

SONY WF-C700N

Приблизно до 2022 року TWS навушники Sony були представлені на ринку досить обмежено. Дві-три моделі в середньому і високому бюджеті і до 2% загальної частки ринку. Мабуть, у компанії вирішили виправити це прикре непорозуміння і активно включилися в битву за споживача. Одним із результатів цієї битви стала вельми вдала модель SONY WF-C700N. 

Це вакуумні «затички» зі зручним для спорту дизайном, активним шумозаглушенням, ембієнт-режимом і вельми високою, для цього сегмента, якістю звуку. Клас вологозахисту у них IPX4, чого вистачає для занять спортом, але замало для прогулянок під дощем. У комплекті 3 пари амбушур. Посадка у вусі досить комфортна й універсальна. 

Активне шумозаглушення реалізовано не ідеально, але на цілком прийнятному рівні. У шумопригнічувача є невеликі складнощі з відсіканням верхніх частот, тож звуки повітряної тривоги на тлі ваш співрозмовник точно почує. Що стосується НЧ і СЧ шумів, то вони відсікаються ефективно. Якість звучання 4-х всеспрямованих мікрофонів прийнятна, вони «знімають» мову чітко і розбірливо. 

Звучання у WF-C700N універсальне, воно не має якихось виражених жанрових особливостей. Звук доволі чистий і насичений, однак, у стоковому стані, йому не вистачає характеру та напористості. Однак усе змінюється, якщо ви візьметеся за еквалайзер і спробуєте налаштувати його «під себе» - одразу з'являється простір, баси і характер. Що стосується низьких частот, то іноді складається враження, що всередині корпусу навушників заховано повноцінний сабвуфер. Баси насичені, не гучні і в міру глибокі. Читаність вокалу на середніх і високих частотах взагалі вище всяких похвал. 

Режим Ambient Sound є брендовою варіацією режиму прозорості, який дає змогу чути оточення, перебуваючи поза приміщеннями. Тут є фільтрація голосу і різких звуків, тож автомобіль, що наближається, ви точно не пропустите. 

Затички можуть пропрацювати до 7,5 годин на одному заряді, 10 хвилин у кейсі дадуть вам 2 години звучання, а загальна тривалість відтворення з кейсом становить до 40 годин. 

У підсумку вийшли вельми цікаві навушники, з об'ємним, енергійним звуком, орієнтованим на баси, і непоганим шумодавом (хоча і не без нюансів).

 

Плюси

Минусы

Активне шумопригнічення, висока якість мікрофонів

Шумопригнічення може не впоратись із  частиною високих частот

Непоганий звук, чудові баси

 

Непогана автономність

 

 

SENNHEISER CX PLUS SE TRUE WIRELESS

SENNHEISER CX PLUS SE TRUE WIRELESS

Німецька компанія Sennheiser виробляє аудіотехніку з 1945 року, і першою у світі випустила підсилювачі аудіо-стандарту Hi-Fi. Отже зрозуміло що TWS навушники Sennheiser увібрали в себе досвід компанії зі створення якісного звуку. Ми вибрали для рейтингу модель CX PLUS SE TRUE WIRELESS. 

Це внутрішньоканальні навушники з досить нудним класичним дизайном кейса і самих вкладишів. Проте «нудність» дизайну ніяк не впливає на високу якість збірки, матеріалів і загальний комфорт у використанні TWS навушників. Що стосується звучання, то воно дуже деталізоване, ритмічне, і, місцями, за чистотою і акцентуванням перевершує Momentum True Wireless 2 (флагман минулого покоління). 

Активне шумозаглушення реалізовано дуже вдало. Під час прослуховування музики на середній гучності і вище, ви майже не чуєте навколишнього середовища. Те саме стосується і аудіоконференцій - навіть у дуже галасливих місцях співрозмовник все ще зможе розібрати вашу мову. 

У підсумку отримуємо навушники з ефективним шумозаглушенням, справді преміальним і деталізованим звучанням, а також продуманим додатком, яким зручно користуватися. 

 

Плюси

Мінуси

Чудовий звук, із яскраво вираженим характером

Істотних мінусів нема

Висока стабільність підключення

 

Ефективне шумопригнічення

 

 


Топові TWS навушники

Флагманські навушники задають тренди на ринку, разом з ними з’являються нові технології та функціонал, котрі, з часом, стають доступними в більш доступних сегментах. Тут усі функції та можливості реалізовано краще, ніж у середньо-бюджетних моделях. Що стосується Lossless-кодеків, то їх підтримують не всі флагмани, однак і без них рівень звучання тут високий.


 

SAMSUNG GALAXY BUDS 2 PRO

SAMSUNG GALAXY BUDS 2 PRO

TWS навушники Samsung включилися в битву флагманів відносно недавно, у 2022 році. Відтоді була пророблена значна робота і в 2025 одні з TWS навушників бренду відкривають сегмент топів за версією Brain. 

GALAXY BUDS2 PRO 2 - це внутрішньоканальні навушники з підтримкою Scalable Codec - розробленого інженерами компанії. Він забезпечує 24-бітове звучання стандарту HiFi і є аналогом lossless-кодеків. Звук у навушників м'який, оксамитовий, з досить делікатним, але чітким басом і вираженою серединою. За стилем такий звук найкраще підходить для ембієнту та інструментального джазу. 

Що стосується автономності, то з увімкненим шумопригнічувачем, під час програвання lossless треків і 50% гучності, заряду вкладишів вистачає на 5 годин (якщо відключити обидві ці опції - на 7 годин). Швидка бездротова зарядка повністю зарядить вкладиші за 2 години, через дріт – за 1,5 години. Загальна автономність із кейсом складе понад 30 годин.

У підсумку, навушники вийшли стильні, комфортні, досить легкі та доступні (як для флагманської моделі). Якби не відсутність датчика автовідключення під час виймання з вух, причепитися було б взагалі ні до чого. 

 

Плюсы

Мінуси

Вологозахист класу IPX7

Немає датчика автовимкнення навушників 

Підтримка 24-бітного HiFi кодека

 

Легкі та компактні

 

 

APPLE AIRPODS (3RD GENERATION)

APPLE AIRPODS (3RD GENERATION)

3-е покоління Apple Airpods вийшло через 5 років після презентації першого. Воно не стало революційним, проте має всі необхідні якості, щоб стати хітом на ринку в найближчі кілька років. Навушники виконані у форм-факторі вкладишів і є досить легкими – всього 4,28 грама кожен. Численні відгуки користувачів підтверджують, що посадка навушників комфортна для більшості. Явно простежується прагнення розробників до максимальної універсальності.

Звучання, традиційно для Apple, універсальне, однак, порівняно з попереднім поколінням, додалося баса, він став більш чітким і виразним. У звуку є тільки один, суб'єктивний, недолік - хотілося б більш високу максимальну гучність. 

Є підтримка швидкої бездротової зарядки. Вкладиші працюють автономно до 6 годин, з кейсом загальна автономність складе до 30 годин. 

 

Плюси

Мінуси

Універсальний звук с вираженим басом

Немає активного шумопригнічення

Швидка бездротова зарядка

 

Якісне збирання і матеріали

 

 

SENNHEISER MOMENTUM TRUE WIRELESS 3

SENNHEISER MOMENTUM TRUE WIRELESS 3

Momentum TWS 3 серйозно обійшли попередника за якістю звучання. Раніше в рейтингу ми розглянули CX Plus SE, які забезпечували високу якість звучання, при вдвічі нижчій вартості. Але не можна сказати, що вони наближаються за якістю до третього покоління Momentum. Схоже, саунд-інженерам бренду вдалося «вистрибнути зі штанів» і зробити звучання флагмана ще кращим. 

Бас акцентований і напрочуд деталізований, він не перекриває верх і середину, забезпечуючи глибину і прозорість звучання. Завдяки загальній універсальності звуку, його легко налаштувати під будь-який стиль за допомогою еквалайзера у фірмовому застосунку.  

Щодо якості шумозаглушення, автономності та комфорту у використанні - то всі вони на рівні з головними конкурентами. За якістю звуку навушники перевершують флагман Sony WF-1000XM4, проте трохи поступаються «свіжим» WF-1000XM5. 

 

Плюси

Мінуси

Яскравий і універсальний звук, котрий легко налаштувати під себе

Істотних мінусів немає

Якісні матеріали, комфортна посадка

 

 

Apple AirPods Pro with MagSafe Case USB-C (2nd generation)

Apple AirPods Pro with MagSafe Case USB-C (2nd generation)

У другому поколінні AirPods Pro звуковий чип оновився до версії H2, тепер автоматичне підстроювання еквалайзера працює вдвічі швидше. Незважаючи на те, що підтримки Lossless-кодеків у «яблучні» навушники все ще не завезли, за звучанням нові AirPods Pro стоять на рівні з флагманськими Sennheiser і Beats. Прискіпливому меломану може не вистачати тільки «характеру» в звуці, який, традиційно для Apple, є максимально універсальним. Зате якість шумозаглушення зросла в рази, сьогодні це одні з найкращих навушників на ринку за цим параметром.  

Слід зазначити, що TWS навушники Apple, ми купуємо не лише через звук. Екосистема бренду - це, в першу чергу, про комфорт. У другому поколінні ви зможете підзарядити навушники від Apple Watch, знайти вкладиші або сам футляр у разі зникнення завдяки функції Precision Finding, миттєво під'єднатися до будь-яких брендових пристроїв.

Довгоочікуваний USB Type-C повністю знімає всі питання сумісності щодо зарядних пристроїв, а захищений кейс додасть впевненості. Якщо ви давно хотіли спробувати навушники Apple, то ця модель підійде якнайкраще. 
 

Плюси

Мінуси

Значна швидкість бездротової зарядки, можливість зарядки від Apple Watch

Немає підтримки Lossless-кодеків

Чудовий звук

 

Дуже зручний застосунок з величезною гамою налаштувань

 

 

Poly Voyager Free 60 Earbuds + BT700C + BCHC

Poly Voyager Free 60 Earbuds

Одним із хітів 2024 року стали Poly Voyager Free 60 Earbuds, які розроблені спеціально для веб-конференцій на пристроях з Android або Windows. По суті, це альтернатива AirPods Pro для «неяблочних» операційних систем. Що ж зробило їх настільки популярними в корпоративному сегменті? Адже будучи конкурентом навушників Apple вони коштують дорожче за останні. Давайте поговоримо про ці навушники в ключі порівняння їх з головним конкурентом. 

Вкладиші вакуумні, «ніжки» в них трохи довші, ніж у AirPods Pro, але це зіграє на плюс якості «зняття» мови. Просто тому, що так мікрофон буде ближче до джерела звуку. Також навушники відрізняє від AirPods Pro наявність USB конектора для ПК або ноутбука. Подібне рішення знижує затримки і підвищує якість зв'язку, а також дає можливість підключатися до ПК, на яких немає вбудованого модуля Bluetooth. Навушники мають офіційну сертифікацію для роботи з meeting-платформами, такими як Microsoft Teams, Zoom, Google Meet тощо. Кнопка на корпусі дає змогу відповідати на дзвінки, а довга сенсорна панель на «ніжці» - регулювати звук, мутити і керувати деякими іншими функціями.

Конектор, і навушники складаються в кейс із цифровим дисплеєм. Він підтримує швидку бездротову зарядку. Повна зарядка по дроту займе 1 годину, бездротова - до 1,5 години. Автономність вкладишів - 6 годин (50% гучності, увімкненим шумозаглушенням і HiRes кодеком). Кейс дає змогу повністю зарядити навушники до 4 разів. 

Що стосується звучання, то баси у Poly Voyager Free 60 яскравіші та виразніші, ніж у AirPods Pro. Загалом, звук тепліший і яскравіший. Ця модель відмінно відтворює оркестрову музику у високій якості, деталізація звучання приголомшлива і впритул наближається до аналогових моделей.

Керування можна здійснювати через додаток додаток Lens Cloud, або на сенсорному дисплеї кейса. Звичайно, в додатку у вас буде більше опцій. 

У підсумку, це дійсно топові, хоча й вузькоспеціалізовані навушники. Проте, ніхто не заважає їх використовувати для прослуховування музики, якщо бюджет дозволяє.

 

Плюси

Мінуси

Збалансований звук з яскравим характером

Масивний кейс

Сертифікація для відеоконференцій на популярних платформах

 

Безперебійне з’єднання із ПК або ноутбуками завдяки конектору в комплекті

 

 


Підсумки

Щоб підсумувати наш рейтинг, давайте обговоримо кілька нюансів, які слід пам'ятати під час вибору навушників у 2024 році:

  • для занять спортом необхідно вибирати навушники з вологозахистом класу не нижче IPx4, вони витримують невеликі бризки та легкий дощ. IPx5 впорається зі спрямованим струменем води, а IPx6 або вище витримує короткочасне занурення під воду;
  • підтримка Lossless-кодеків дасть змогу слухати треки без стиснення, в оригінальній якості. Однак майте на увазі, така опція має бути присутня не тільки в навушниках, а й на вашому смартфоні;
  • активне шумозаглушення (ANC) використовує для відсікання сторонніх звуків можливості власного мікропроцесора, а пасивне - вбудоване ПЗ. Звичайно ж, активне шумозаглушення набагато ефективніше. 

Якщо ви хочете дізнатися більше нюансів, рекомендуємо до прочитання нашу статтю «Як вибрати навушники. Докладний гайд».

09.02.2025 5092
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!