За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Топ 15 моделей TWS навушників - Рейтинг 2022 року

img

TWS навушники – це зручно. Легкі та компактні, вони супроводжуватимуть вас у ділових поїздках, на пробіжці, басейні, подорожі. Часто можна почути, що вони поступаються за якістю звуку дротовим моделям, але чи всі можуть почути різницю? Ми підготували для вас топ-15 моделей у трьох цінових сегментах, що актуальні у червні 2022. У кожному з них є дуже цікаві варіанти на будь-який смак та гаманець.

Також у нашому блозі є детальна стаття про вибір навушників. За покликанням ви знайдете більш актуальні рейтинги TWS-ок, які можуть вас зацікавити.

 

Модель

Ціна на Brain в червні 2022, грн

Бюджетні TWS навушники

QCY T17 BLACK 

549

XIAOMI REDMI AIRDOTS 2

599

AIRON AIRTUNE PLAY 

799

REALME BUDS Q2

799

OPPO ENCO BUDS W1

1399

Середній ціновий діапазон TWS навушників

OPPO ENCO AIR ETI61

2771

RAZER HAMMERHEAD TRUE WIRELESS X 

2799

JBL ENDURANCE PEAK II

3599

SAMSUNG GALAXY BUDS2

4499

JABRA ELITE 65T

~5000

Топ клас TWS навушників

Anker SoundCore Liberty 3 Pro

~7200

SONY WF-1000XM4

8999

APPLE AIRPODS PRO

8999

SENNHEISER MOMENTUM M3 IETW2

9869

BOSE QUIETCOMFORT EARBUDS SOAPSTONE

113999

Підсумки. Стислі поради з вибору

 

 


Бюджетні TWS навушники

У цій ціновій категорії знаходяться TWS навушники для побутових потреб. Вони не здатні забезпечити надзвичайну якість звучання, проте й коштують недорого. Зазвичай з них починається знайомство з даним форм-фактором, а потім кожен може вирішити для себе, чи готовий він заплатити за бездротові навушники більше.


 

QCY T17 BLACK

QCY T17 BLACK

Одні з найдоступніших, на сьогодні, бездротових навушників. Вбудована батарея забезпечить до 6 годин автономності, що за їх компактності та легкості – відмінний показник. Виробник заявляє про 7,5 години, але при цьому не вказує за якої гучності досягається подібний показник, тому ми наводимо реальну цифру при рівні гучності 50%.

Про гучність варто згадати окремо – її запас вражає, що для бюджетних TWS навушників завжди добре. Насправді, слухати на 85% зможуть далеко не всі – це дуже голосно. За 70% динаміки вже повністю заглушають усі звуки ззовні.

Якість звучання цілком прийнятна, з урахуванням ціни. Тут жодних несподіванок, все досить рівно, басів дещо менше ніж верхніх та середніх частот.

 

Плюси

Мінуси

Пристойний звук за такої ціни, значний запас гучності

Не підтримується кодек aptX

Непогана автономність

Посадка в зарядний кейс незручна

Легкі та компактні

Посередня якість мікрофона гарнітури

 

XIAOMI REDMI AIRDOTS 2

XIAOMI REDMI AIRDOTS 2

Лінійка AirDots отримала оновлення всередині 2021 року. Оновлені REDMI AIRDOTS 2 тепер оснащені голосовим помічником Xiao AI, а також отримали покращену функцію шумопригнічення Environment Noise Reduction. Функція знижує рівень зовнішнього шуму, покращуючи при цьому звучання.

Чогось надзвичайного від нововведень очікувати не варто, адже бюджетні навушники Xiaomi завжди пропонують компромісні рішення. У випадку з AirDots 2 – голосовий помічник поки що розуміє лише китайську мову (на момент написання статті), а шумопригнічення впорається лише з незначними фоновими перешкодами. На людній міській вулиці навушники не забезпечать достатньо розбірливого сигналу.

Однак, за свої гроші, це чудова можливість спробувати TWS навушники, оцінити чи зручно вам користуватися подібним девайсом.

 

Плюси

Мінуси

Наявність шумопригнічення у навушниках такої вартості 

Шумопригнічення досить слабке

Вкладиші можуть працювати окремо

Немає регулювання гучності на самих навушниках

Хороша звукоізоляція

 

 

AIRON AIRTUNE PLAY

AIRON AIRTUNE PLAY

Дані TWS навушники забезпечують 5 годин автономної роботи вкладишів та якісне звучання. Підтримується Bluetooth 5.1, навушники можуть працювати на відстані до 15 м від смартфона.

Це єдині навушники TWS в даній частині рейтингу, що підтримують швидку зарядку. За 60 хвилин кейс заряджається повністю і забезпечує 3-4 повні цикли зарядки вкладишів.

 

Плюси

Мінуси

Підтримка швидкого заряджання

Немає

Прості у використанні, 3 типи змінних амбушюр у комплекті

 

 

REALME BUDS Q2

REALME BUDS Q2

На тлі конкурентів у бюджетному сегменті REALME BUDS Q2 виділяються яскравим дизайном та наявністю доволі пристойних басів. Розбірливі низькі частоти велика рідкість для дешевих навушників, тому якщо ви шукаєте щось подібне для клубної музики, репу чи будь-яких інших напрямків, де важливі баси – дана модель ваш вибір.

В цілому звук досить "рівний" без відчутних провалів, навряд чи задовольнить вимогливих аудіофілів, проте для занять спортом, прогулянок чи аудіодзвінків REALME BUDS Q2 підійдуть якнайкраще. Вологозахист тут IPX4 (від дрібних бризок та поту), що теж опосередковано натякає на спорт.

Виробник заявляє до 4 години автономної роботи без кейсу. Місткість футляра 400 мАг, що дасть у сумі до 20 годин безперервного програвання. У даній ціновій категорії цей показник дещо вищий за середній.

 

Плюси

Мінуси

Дуже легкі вкладиші, зручна посадка, можна довго носити, не знімаючи

Застарілий інтерфейс зарядки – micro USB

Хороші баси

Сенсори можуть спрацьовувати із затримкою

Непоганий час автономної роботи

 

 

OPPO ENCO BUDS W1

OPPO ENCO BUDS W1

Завершує наш бюджетний топ модель від OPPO. TWS навушники ENCO BUDS W1 чіпляють цікавим дизайном та потужними басами. Завдяки фірмовим 8 мм драйверам звук дійсно якісний навіть без уточнення "для такої ціни". Активного шумопригнічення немає, але завдяки пасивній шумоізоляції звукового каналу зовнішні перешкоди практично не впливають на саунд.

До безперечних переваг варто віднести також комфорт використання TWS навушників. Сенсори чутливі, керування просте та інтуїтивно зрозуміле.

Підтримується стандарт Bluetooth 5.2 кейс заряджається через USB Type C. Вкладиші працюють автономно до 4-х годин, акумулятор футляра може додати до цього ще 2-3 повні цикли, в результаті виходить до 16 годин автономної роботи.

 

Плюси

Мінуси

Гучні та розбірливі баси, приємне звучання

Висока ціна, відносно інших моделей у цій частині рейтингу

Добре продумана пасивна шумоізоляція

 

 

 


Середній ціновий діапазон TWS навушників

У даній ціновій категорії звук вже якісно кращий. Аудіофілам все ще варто робити поправку на те, що ми говоримо про мобільні гаджети, які працюють по Bluetooth. Решті турбуватись не варто, звучання подібних TWS навушників дуже пристойне. Отже, ми розглядаємо не лише саунд, але й інші критерії: наявність шумопригнічення, підтримку сучасних кодеків, можливість відтворювати треки у lossless якості.


 

OPPO ENCO AIR ETI 61

OPPO ENCO AIR ETI 61

Характерний представник середньо бюджетного сегменту OPPO ENCO AIR ETI 61 – це TWS навушники для тих, хто любить прості пристрої. Купив, прив'язав до смартфону і користуєшся, без жодних налаштувань еквалайзера, без танців із бубном.

На диво, для вкладишів без ізоляції слухового каналу, навушники забезпечують досить розбірливий і щільний бас, завдяки 12 мм драйверам. В цілому, звучання ENCO AIR ETI 61 цілком універсальне, воно підійде практично для будь-якого музичного стилю.

Активне шумопригнічення рятує ситуацію зі звукоізоляцією, завдяки цій функції ви зможете з комфортом користуватися гарнітурою в досить шумних місцях. При цьому якість відтворення розмов буде високою.

 

Плюси

Мінуси

Зручний кейс, підтримка швидкого заряджання. Хороша автономність

У деяких музичних стилях верхні частоти можуть видатись занадто різкими

Непогане звучання, м'який, насичений саунд, без додаткових налаштувань просто з коробки

Немає звукоізоляції, тому в шумних місцях користуватися ними буде не комфортно

 

RAZER HAMMERHEAD TRUE WIRELESS X

RAZER HAMMERHEAD TRUE WIRELESS X

Дані TWS навушники розраховані переважно на використання в приміщенні. Звичайно, їх можна носити і на вулиці, але відсутність активного шумопригнічення та звукоізоляції не дасть повною мірою насолодитися чудовим звучанням. А звук Razer Hammerhead True Wireless X дійсно дуже хороший. Завдяки 13-мм динамікам ви отримаєте щільний, насичений саунд, із традиційним для бренду ухилом у низькі частоти. Середина та верхи добре помітні й не випирають. В цілому, TWS навушники Hammerhead True Wireless X якнайкраще підходять для клубної музики та геймінгу.

Звичайно, повноцінні накладні моделі з великим динаміком вони не замінять, однак цілком підійдуть для мобільних ігор. На "ігрову" спрямованість вказує також підсвічування, це необов'язковий атрибут, але для любителів всього яскравого буде не зайве. 

Кейс дуже зручний, вкладиші сидять у ньому щільно і не витрушуються навіть якщо сильно струсонути його. У вусі навушники теж сидять чудово, і підходять багатьом користувачам.

Виробник заявляє автономність без кейсу на рівні 6-7 годин за середньої гучності (50%) і в такому режимі, на думку редакції, ви отримаєте найоптимальніше звучання.

 

Плюси

Мінуси

Яскравий дизайн, зручний кейс, багато різноманітних налаштувань

Немає шумопригнічення

Підсвічування

 

Чудове звучання з ухилом у баси

 

 

JBL ENDURANCE PEAK II

JBL ENDURANCE PEAK II

Навушники JBL займають значну частку українському ринку. Бренд надає пристойний асортимент моделей у кожному ціновому сегменті, і це дуже зручно. Модель ENDURANCE PEAK II – підкреслено спортивні TWS навушники з вологозахистом рівня IPX7, що дозволяє використовувати їх, наприклад, для плавання в басейні.

Особливу увагу привертає до себе форм-фактор самих навушників, фірмовий для JBL. Попри досить об’ємний зовнішній вигляд, насправді вони дуже легкі і майже не відчуваються. Фіксатори виконані за технологією Twistlock і FlexSoft – їхнє головне завдання надійно утримувати вкладиші, не перетискаючи при цьому вухо.

Автономність без кейсу – 6 годин, складно уявити тренування подібної тривалості, але високий рівень вологозахисту дозволить одягнути їх, наприклад, на сплав. Завдяки швидкій зарядці ви зможете за 10 хвилин забезпечити цілу годину звучання.

За звук відповідають фірмові 10 мм випромінювачі JBL, які полюбляє певний прошарок меломанів. Саунд впізнаваний, у ньому не відчувається синтетики і цілком достатньо басу для музики, яку зазвичай вмикають для тренувань. Хіба що в таких жанрах як рок дещо не вистачає атаки й напору, але це явно на любителя.

 

Плюси

Мінуси

Легкі та дуже зручні для тривалого носіння

Кейс досить габаритний, що не всім буде зручно

Висока якість складання, тактильно приємний матеріал

 

Дуже надійна посадка, ідеально для спорту

 

 

SAMSUNG GALAXY BUDS2

SAMSUNG GALAXY BUDS2

Galaxy Buds 2 – TWS навушники 2 покоління, в яких була пророблена солідна робота з покращення, щодо попередньої версії. Вони мають впізнаваний дизайн, чудово сидять у вусі, забезпечують оксамитове, приємне звучання і дуже зручні в експлуатації.

Навушники Samsung подібного класу, як правило, оснащені бездротовою зарядкою та Galaxy Buds 2 не виняток. Ті, хто вже користувався цією опцією знають, наскільки вона зручна – поставив кейс на майданчик і забув.

Активне шумопригнічення на даних TWS навушниках одне з найкращих у своєму класі. Воно дуже ефективно усуває всі паразитні шуми, особливо у режимі гарнітури. Разом з кейсом ви отримаєте до 15 години автономності. Навушники з такою зручною посадкою могли б бути чудовим рішенням для спорту, але вологозахист IPX2 (від поту) дозволить хіба бігати за гарної погоди.

 

Плюси

Мінуси

Чудовий звук, з гарною серединою та верхами

Немає режиму автопаузи під час зняття

Підтримка бездротової зарядки

Слабкий вологозахист

Якісне шумопригнічення

 

 

JABRA ELITE 65T

JABRA ELITE 65T

Дану модель багато фахівців заслужено називають одним з бюджетних конкурентів Apple AirPod. Через фірмовий додаток користувачеві доступний зручний еквалайзер із десятком автоматичних пресетів. «Ручні» налаштування можна зберігати. Але навіть без застосування еквалайзера ці TWS навушники звучать дуже гідно та повнокровно у всьому заявленому діапазоні частот. Ви не почуєте спотворень навіть на піковій гучності.

Єдина претензія до звуку – робота у дуже шумних приміщеннях чи вулицях великих міст. В таких умовах активне шумопригнічення вже не справляється і верхи з серединою втрачають чіткість.

У попередньому поколінні навушників Jabra були серйозні проблеми з автономністю, але сьогодні цей недолік усунений. Виробник заявляє 5 годин, при цьому в тестах вони витримали навіть 6 годин на максимальній гучності.

 

Плюси

Мінуси

Вологозахист IP55

Шумопригнічення не завжди справляється зі значними навантаженнями

Достойний звук, один із найкращих у даній ціновій категорії

 

Висока автономність

 

 

 


Топ клас TWS навушників

У Hi-End сегменті актуальними залишаються моделі, що забезпечують впізнаваний саунд чи винятковий комфорт використання (Apple). Тут у багатьох навушників високий клас вологозахисту, є підтримка найсучасніших кодеків типу LDAC, свої родзинки у програмному забезпеченні. Якщо порівнювати такі TWS навушники з дротовими аналогами (за умови, що мембрани однакові) то різницю у якості звуку помітять лише аудіофіли.
 



Anker SoundCore Liberty 3 Pro

Anker SoundCore Liberty 3 Pro

Anker SoundCore Liberty 3 Pro – гібридні TWS навушники з дуже якісним, фірмовим звуком, широким функціоналом та вологозахистом IPX4 (у попереднього покоління вологозахисту не було). Звук тут справді на висоті, він дуже чистий, виділяє найменші деталі та нюанси, універсальний для більшості музичних стилів.

Взагалі, навушники Anker цікаві тим, що пропонують максимум функціоналу та нових технологій за мінімальною ціною у своїй ніші. SoundCore Liberty 3 Pro є саме такими. Тут є активне шумозаглушення, просунутий режим "прозорості", добре опрацьований мобільний додаток та підтримка найсучасніших кодеків.

Окремо варто згадати використання в режимі гарнітури – таке відчуття, що ви зможете говорити із співрозмовником навіть перебуваючи у токарному цеху у розпал зміни.

 

Плюси

Мінуси

Преміальні матеріали, дуже зручна посадка

Немає окремого ігрового режиму (хоча у топ-класі це вже норма)

Підтримка найсучасніших кодеків ACCA 2.0, LDAC та інших

 

Грамотно реалізований режим "прозорості", що мінімально спотворює звуки

 


 

SONY WF-1000XM4

SONY WF-1000XM4

Компанія Sony – один зі світових піонерів на ринку аудіотехніки і їх навушники вважаються одними з найкращих у відповідних категоріях. Модель Sony WF-1000XM4 деякі аудіо-експерти називають "найкращими у світі навушниками без дротів за якістю звуку". Тобто в цій ніші експерти віддають розробці Sony пальму першості в битві з Sennheiser і Apple.

Дані TWS навушники дуже зручні. Найлегші, мініатюрні вкладиші майже повністю ховаються у вушній раковині, надійно фіксуючись у ній завдяки спіненим амбушюрам. Без підзарядки в кейсі вкладиші здатні працювати від 8 до 12 годин.

Шумопригнічувач у навушниках здатний реагувати на характер шумів (вітер, механізми, автомобілі) та підбирати необхідний режим для оптимального відтворення звуку. Голосовий помічник працює з двома спрямованими мікрофонами на кожному навушнику. Також доступна опція, що автоматично вимкне плеєр і переведе вас у режим конференції.

 

Плюси

Мінуси

Бездротова зарядка

Незручне перемикання між двома навушниками

Підтримка кодеків LDAC, приголомшлива якість звуку

Кейс відчутно нагрівається при бездротовій зарядці

Продумана ергономіка, компактні габарити, відмінна автономність

 


 

APPLE AIRPODS PRO

APPLE AIRPODS PRO

Бездротові навушники Apple швидко завоювали ринок завдяки простоті використання, чудовій дистанції зв'язку та автономності роботи, а також через передовий дизайн. Однак ніша TWS навушників не стоїть на місці, і піонери ринку Air Pods вже морально застаріли. Air Pods Pro стали логічним розвитком моделі, надаючи користувачеві сучасні кодеки, активне шумопригнічення, напівзакритий дизайн – все те, що піднімає якість звучання на новий рівень.

І, традиційно, разом з Air Pods Pro користувач отримує всі вигоди від екосистеми Apple - комфорт, зручність, максимальну простоту використання. Часткова ізоляція вушного каналу дозволила розробникам суттєво покращити відтворення низьких частот.

Через невелике зменшення внутрішнього об'єму корпусу та появу активного шумопопригнічення дещо знизилася загальна автономність (6 проти 6,5 годин у класичних Air Pods). Кейс підтримує швидке бездротове заряджання.

 

Плюси

Мінуси

Відмінно реалізоване активне шумопригнічення, чудова якість звуку

Комплетних амбушюр лише 3 пари, вони не надто універсальні

Екосистема Apple, зручність та простота використання

Перемикання треків комусь може здатися незручним

Передовий дизайн

 

 

SENNHEISER MOMENTUM M3 IETW2

SENNHEISER MOMENTUM M3 IETW2

Momentum M2 стали хітом, зробивши величезну роботу над помилками першої версії. На зміну їм приходять Momentum M3 IETW2, які довели практично до ідеалу. Можна було б сказати, що їх єдиний недолік – ціна, але дещо інженери компанії досі не виправили.

Варто розуміти, що навушники Sennheiser – це перш за все про оригінальний звук, що запам'ятовується, і в цьому сенсі Momentum M3 не підкачав. Насичений, повнотілий, впізнаваний – він підійде для будь-якого стилю, але особливо гарний у відтворенні рока та класики. У гаджет додали підтримку Bluetooth 5.2, сучасних кодеків, доопрацювали ергономіку і так зручних внутрішньоканальних вкладишів.

Доопрацювання торкнулися і кейсу, покриття, стилізоване під штучну тканину, тактильно приємне і не марке. Футляр легко відкривається, вкладиші сидять щільно. Кейс підтримує швидке бездротове заряджання (80 хвилин програвання за 10 хвилин зарядки) і оснащений індикатором заряду. Загальна автономність перевищує 24 години.

 

Плюси

Мінуси

Якісний звук, універсальний для всіх музичних стилів

Для перемикання між вкладишами необхідно щоразу активувати пару – це незручно

Вдало реалізоване активне шумопригнічення

 

Ергономічний футляр, преміальні матеріали, акуратне складання

 

 

BOSE QUIETCOMFORT EARBUDS

BOSE QUIETCOMFORT EARBUDS

Звісно, топ-сегмент неможливий без навушників Bose, які незмінно триматися у трійці лідерів за якістю звуку. Цей бренд спеціалізується на професійних аудіосистемах і відомий тим, що вивів звучання цифрового аудіо на рівень, де різниця з аналоговими відповідниками практично невловима.

QuietComfort Earbuds не можуть зрівнятися з Apple за дизайном (хоча він непоганий) або в зручності роботи iOS. Однак вони можуть запропонувати дещо інше – настільки якісний звук, наскільки це можливо, коли ви надсилаєте Bluetooth 5.2.

Посадка – дуже індивідуальна річ, тому не сприймайте це як аксіому. Однак, якщо Air Pods Pro вам здалися незручними, QuietComfort Earbuds майже напевно підійдуть. Це особливості конструкції вкладишів, які докорінно відрізняються від “яблучних”. У комплекті із вкладками додаються спеціальні проставки, завдяки яким ви можете ще щільніше ізолювати слуховий канал, що дозволить отримати найчистіший звук на виході.

Традиційно Bose сильні у відтворенні клубної та синтетичної музики, забезпечуючи баси, які взагалі складно уявити у форматі TWS навушників.

Кейс досить масивний, попри те, загальна автономність не перевищує 18 годин. Це досить слабкий показник, у конкурентів справи набагато кращі. Крім того, QuietComfort Earbuds не підтримують кодек aptX, що став стандартом для Hi-End сегмента.

 

Плюси

Мінуси

Найвища якість відтворення

Висока ціна

Якісні мікрофони, чудове відтворення розмов в режимі гарнітури

Немає підтримки кодека aptX

Загальна зручність та простота використання, автономність

Низька загальна автономність

 

 


Підсумки. Стислі поради з вибору

Коли редакція пише про “зручну посадку TWS навушників”, варто розуміти, що це суто індивідуальний параметр. Хоч би як хотілося сказати, що ви можете вибрати бездротові навушники по інтернету – це не так. Поки не приміряєте конкретну модель, ви не дізнаєтесь, наскільки це буде зручно.

А ось з якістю звуку все простіше, варто розуміти, що бездротові гаджети не можуть змагатися з дротовими за якістю передачі сигналу. Проте різницю між ними здатні вловити лише люди з винятковим слухом. Тому підбирайте модель виходячи з музичних уподобань, в цьому вам допоможуть поради техно експертів з конкретних жанрів музики, для конкретних навушників.

15.06.2022 7861
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!