BRAIN-БЛОГ
У Массачусетському технологічному інституті (MIT) нарешті вирішили одвічну проблему усіх фотографів з відображенням на стеклах під час зйомки. Зроблено це було шляхом створення нового алгоритму.
Найголовніше в даному алгоритмі, це наявність двох стекол у вікні, або ж одне із стекол має бути значно товщі іншого.
Справа в тому що, подвійне скло створюють і подвійне відображення на знімках, його то і виявляє алгоритм. А так як визначити двічі відображену від скла частину фотографії простіше, то й робота алгоритму по такому методу вельми продуктивна.
На фотографіях видно, як алгоритм відокремлює відображення самого фотографа від основного кадру, і зберігає його окремо. Це можна застосувати і до товстим стеклам з подвійним відбиттям від передньої і задньої грані.
Але алгоритм не просто аналізує подвійне відображення, але і розбиває його на фрагменти розміром 8 x 8 пікселів, з метою проаналізувати і визначити які з них виглядають нестандартно, а значить, містять відображення.
Створений алгоритм можна з успіхом реалізувати не тільки в камерах, що прибирають відображення безпосередньо під час створення знімка, але і в графічних редакторах, щоб позбутися небажаного артефакту.
Ласкаво просимо
Ласкаво просимо
Дякуємо
за реєстрацію!
Вам нараховано
грн BrainUp
на бонусний рахунок
Угода
Помилка