За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

XEROX Phaser 3045NI (WiFi) (3045V_NI): МФУ з Wi-Fi, високою швидкістю друку і HiQ LED

img

Компанія Xerox, як виробник офісної техніки давно не потребує додаткової рекламі, так як її принтери, сканери, факси та інші «агрегати» відрізняються незмінною надійністю і багатим набором функцій, як в випадку з моделлю багатофункціонального пристрою XEROX Phaser 3045NI (WiFi) (3045V_NI) з вбудованим Wi-Fi.

 

Габарити WorkCentre 3045NI складають 410х389х299 мм, а дизайн цього офісного «комбайна» досить незвичайний. Корпус має вигляд перевернутої трапеції, задня стінка увігнута для полегшення доступу до роз'ємів. Тому, навіть якщо пристрій коштує впритул до стіни, зробити підключення периферії з функцією виведення на друк через USB 2.0 не складно. Важливою особливістю девайса є можливість роботи як по локальній мережі, так і за допомогою Wi-Fi.

 

Панель управління у XEROX Phaser 3045NI являє собою РК-дисплей з безліччю функціональних клавіш. Незважаючи на їхній достаток, розібратися з пристроєм дуже легко, інтерфейс інтуїтивно зрозумілий. Модель працює на базі процесора з частотою 300 МГц, а об'єм вбудованої пам'яті становить 128 Мб. Основні функції, які відрізняють дане МФУ від інших подібних пристроїв - друк, сканування, копіювання і передача факсимільних повідомлень - 4 в 1.

 МФУ XEROX Phaser 3045NI

У XEROX Phaser 3045NI використано цікаве рішення для друку. Вона світлодіодна, тобто замість лазерів у пристрої використовуються діоди зі спеціальними контролюючими чіпами. Фірмова технологія HiQ LED разом з унікальним тонером EA Eco, отриманим шляхом хімічного «вирощування» часток, а не подрібнення, відмінно позначаються на якості друку, роблячи зображення чіткішим і «глянсовим».

 

Максимальний місячний ресурс МФУ чималий - 30 000 відбитків з максимальним дозволом 1200х1200 dpi. Підтримуються всі основні офісні формати (А4, А5, В5, С5, Letter і т. д.) більшості типів (звичайна офісна папір, тонкий картотечні, наклейки, конверти, перероблений папір) папери. При цьому максимальна швидкість друку складає 24 листа / хв.

 

Ви можете налаштувати наступні параметри функцій копіювання: масштабування, регулювання яскравості, придушення фону та інші. Зрозуміло, пристрій може виконувати функції сканера, із збереженням, як в локальну папку, так і на USB-накопичувач.

 

Висновок

 

Світлодіодне МФУ XEROX Phaser 3045NI завдяки функціональності і продуманій конструкції впорається з будь-яким об'ємом офісних завдань, будь то копіювання, сканування, друк, або відправка факсу.

 

Наявність безлічі налаштувань, підтримка роботи по локальній мережі і Wi-Fi, інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу роблять цей багатофункціональний апарат відмінним вибором для бізнесу.

31.07.2013 60
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!