За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Wi-Fi TP-link Tl-WR740n: високошвидкісний бездротовий маршрутизатор

img

Якщо ви все ще прив'язані до дротової локальної мережі, то новий Wi-Fi-маршрутизатор Tl-WR740n від компанії TP-link готовий виправити це і відкрити вам нові горизонти бездротової життя.

Відтепер побудувати в будинку захищену бездротову мережу легко. Для цього необхідно всього лише один пристрій - Wi-Fi-маршрутизатор. Вартість його невисока, а можливостей достатньо для побудови цілої локальної мережі та розподілу інтернет-трафіку між настільним ПК та іншими мобільним пристроями. Деякі моделі Wi-Fi-маршрутизаторів, як наприклад, роутер TP-link Tl-WR740n додатково можуть виступати ще й у якості 4-портового комутатора.

Модель Tl-WR740n «дружить» з усіма пристроями стандартів IEEE 802.11b/g/n. Що стосується швидкодії, то даний роутер є самим швидкісним у передачі даних з проводового сектора на WLAN.  Маршрутизатор заснований на версії стандарту 802.11n для мереж Wi-Fi і забезпечує швидкість з'єднання до 150 Мбіт / с., Що в 9 разів більше в порівнянні з тим же стандартом 802.11g, бо з такою швидкістю потокове відео, онлайн-ігри, сервіси VoIP, розмови по Skype стануть доступні в будь-якій точці вашого житла.

Wi-Fi TP-link Tl-WR740n

Маршрутизатор також забезпечує відмінний захист даних, використовуючи сучасні методи шифрування даних WPA2/WPA2, а налаштувати її можна завдяки наявності кнопки швидкого налаштування захисту (QSS).

 

Серед інших цікавих можливостей TP-link Tl-WR740n варто відзначити і технологію ССА, яка підвищує продуктивність бездротового з'єднання і дозволяє уникати конфліктів між каналами при передачі даних. Контроль пропускної здатності і оптимальний розподіл потоку даних здійснюється за допомогою функції IP QoS. До того ж маршрутизатор надійно захищений від зовнішніх атак мережевим екраном, а на задній частині пристрою, крім підключення до мережі також розташовані чотири Ethernet-порту, кнопка «Reset», роз'єм для блоку живлення і вбудована антена.

Загалом, роутер TP-link Tl-WR740n досить компактне (174 x 111 x 30 мм) і симпатичне пристрій (білий колір роутера виглядає шикарно), з простим і зрозумілим веб-інтерфейсом, а завдяки що йде в комплекті з ним компакт-диску, навіть недосвідчений користувач зможе сам створити локальну мережу.

08.04.2013 83
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!