За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Wi-Fi TP-Link TL-WDR4300: найвища швидкість Інтернет-з'єднання і бездоганна робота з локальними мережами

img

Компанія TP-Link є одним зі світових лідерів з виробництва комунікаційного обладнання, що в черговий раз підтверджує новий високошвидкісний 2-смуговий роутер Wi-Fi TP-Link TL-WDR4300, що володіє потужним мережевим функціоналом і виступаючий в ролі повноцінного медіа-центру.

 

Поставляється роутер в картонній коробці, оформленій в типових для TP-Link зелених кольорах з позначенням основних характеристик. У «боксі» ви виявите стандартний блок живлення 12VAC 1.5 A, три 2-діапазонні антени RP-SMА, що працюють на частотах 2,4 ГГц та 5 ГГц, сервісний компакт-диск, документацію, мережевий кабель і, власне, сам маршрутизатор.

 Wi-Fi TP-Link TL-WDR4300

Варто відзначити, що екстер'єр пристрою досить оригінальний, що не типово для роутерів від TP-Link. Чорний глянець корпусу злегка приплюснутий, тому виглядає дуже ефектно, а на передній грані розміщено безліч світлодіодних індикаторів, що відображають стан пристрою: харчування, активність 4-х мережевих інтерфейсів, працездатність і діапазон Wi-Fi, а також активність підключення WAN (Wide Area Network).

 

Однак найбільш цікавими все ж є комунікаційні можливості маршрутизатора від TP-Link, так як для організації домашньої мережі вам доступно 4 гігабітних LAN-порти, 1 WAN порт і 2 USB 2.0 роз'єми, які дозволять використовувати його як у якості принт-сервера, так і файл-сервера. Крім того є 3 RP-SMА гнізда для підключення знімних антен (при бажанні можна використовувати більш потужні) і можливість підключення USB модему.

 Wi-Fi TP-Link TL-WDR4300

Головною особливістю здійснення бездротового зв'язку в даній моделі є те, що завдяки двонапрямленим антенам одночасно надається до 450 Мбіт в секунду на частоті 5 ГГц і до 300 Мбіт в секунду на частоті 2,4 ГГц. Простіше кажучи, ви отримуєте 2 маршрутизатора за ціною одного. Частота 2,4 ГГц обслуговує невеликий трафік (пошту, інтернет-серфінг), а якщо у вас «на закачування» кілька десятків торрентів, то в цьому випадку «включається» частота 5 ГГц, забезпечуючи тим самим комфортну і безперервну роботу браузера при перегляді веб -сторінок з мультимедіа вмістом.

 

Загалом, Wi-Fi TP-Link TL-WDR4300 показав себе як самий стильний і продуктивний маршрутизатор, з додатковими функціями принт-сервера і файл-сервера з двонаправленими антенами, здатний забезпечити відмінний безперервний інтернет-трафік, при цьому залишаючись надійним «передавачем» контенту по локальній мережі в будинку або на невеликому підприємстві.

01.05.2013 48
Пов'язані товари
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!