За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Вроджена міць і бездоганна продуктивність з NVIDIA® GeForce GTX760, 770, 780, 780Ti

img

1 

   GeForce GTX 760 - це потужна відеокарта з великими технічними можливостями, оснащена сучасними ігровими технологіями, такими як NVIDIA® GeForce® Experience ™, GPU Boost 2.0, PhysX® і багатьма іншими. Вона забезпечує рівень продуктивності, необхідний для комп'ютерних ігор нового покоління. Це зброя для серйозного геймера.

nvidio 

   Ще більш висока продуктивність з GeForce® GTX 770 нового покоління, високопродуктивною відеокартою, створеної з нуля для забезпечення високошвидкісного та суперплавного ігрового процесу на ПК. Вона підтримує унікальні ігрові технології, наприклад, NVIDIA GPU Boost 2.0, які забезпечують її продуктивність. Справжню продуктивність. З GTX 770 ніщо не завадить вам кинути виклик і здобути перемогу в найвимогливіших іграх.

nvidio 

   Нова відеокарта GeForce GTX 780 знаменує собою еволюцію в області ігрової продуктивності, завжди забезпечуючи блискавично швидкий, плавний і тихий ігровий процес. Вона прекрасно пристосована для роботи з найсучаснішими ігровими технологіями з такими можливостями, як GeForce Experience ™ для оптимізації драйверів і налаштувань одним кліком, а також технологіями NVIDIA® PhysX® і TXAA ™ для плавної і чіткої графіки. Випробуй бездоганну продуктивність з GTX 780.

nvidio


   GeForce® GTX 780 Ti - це сама швидкісна відеокарта NVIDIA з одним GPU в історії, яка оснащена на 25% більшим числом ядер і новими приголомшливими технологіями, які піднімуть ігровий процес на абсолютно новий рівень. Це бездоганна продуктивність, яка стала ще вище і дозволяє грати в усі ігри з ультрависокими настройками і максимальною роздільною здатністю на сучасних дисплеях самого високого дозволу.

nvidio

Вибрати відеокарту

14.10.2014 7
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!